Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Modelka Eliška Bučková: Předvedla postavičku ve spodním prádle a vypadá čím dál líp

Modelka Eliška Bučková: Předvedla postavičku ve spodním prádle a vypadá čím dál líp
Zdroj: Archiv
+ Dalších 8 fotografií
Galerie
Modelka Eliška Bučková (31) se o svém soukromém životě příliš nesvěřuje. Její fanoušci ani tak příliš nestrádají, protože krásná Eliška ví, jak si je udržet, a své sociální sítě pravidelně zásobuje pořádně žhavými snímky.

Půvabná modelka Eliška Bučková (31) vypadá šťastněji než kdy dříve. Na svých sociálních sítích pravidelně zveřejňuje momenty ze svého života a občas upustí i ruku a své fanoušky potěší fotkou i ve spodním prádle. Modelka, která se netají tím, že si v minulosti prošla anorexií, má dnes výstavní figuru.

Co víme o Eliščině milostném životě naposledy, je to, že byla zadaná s rybářem Jakubem Vágnerem (38). Jak to tak někdy bývá, tento vztah nakonec nevydržel a pár se rozešel.

To, zda je za jejím na první pohled spokojeným a šťastným životem nějaký muž, si Eliška nechává zatím pro sebe. „Už dva roky říkám, že nebudu raději komentovat svůj život. Když jsme se rozešli s Jakubem, rozhodla jsem se, že o tom už nebudu mluvit. Všechny moje vztahy byly výrazně medializované a to škodí. Vyhovuje mi, když nikdo teď nic neví,“ řekla před nějakou dobou Eliška pro eXtra.cz.

Čas ale dokáže zahojit většinu ran a Eliška v dnešních dnech i přes světovou pandemii rozdává úsměvy na všechny strany a vypadá prostě báječně.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy