Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Modelka Diana Kobzanová v slzách: VÁŽNÁ NEMOC V RODINĚ!

Modelka neví, co bude dál.
Zdroj: Instagram
+ Další 3 fotografie
Bývalá Miss Diana Kobzanová (35) žije v daleké Kanadě a zažívá tam jednu pohromu za druhou. Místo aby si užívala život hokejové partnerky, tak se jí vše hroutí pod rukama. Nejenže mají být hádky s Michaelem Frolíkem (29) na denním pořádku, ale ještě k tomu se strachuje o život rodinného příslušníka.

Možná si někdo řekne, že pes je přeci jen pes. Ale Diana to tak nebere a svou fenku Miu miluje natolik, že ji považuje za své druhé dítě. A ta teď bojuje o holý život.

„Mám za sebou jeden z nejhorších zážitků v životě. Mia z ničeho nic dostala epileptický záchvat. Naštěstí jsme byli doma. Přiznávám, že jsem tak na minutu ztratila tu svoji slavnou pohotovost. Brečela jsem, ne, vlastně jsem řvala jako hysterka na Michala, ať odvede Ellu. Naštěstí jsem byla schopná se rychle probrat, dovláčela jsem ji v křečích do auta, pak mi zas nešla vyndat, celý to trvalo nekonečných deset minut,“ rozpovídala se o svém nejhorším zážitku v životě Diana, která málem z toho šoku zkolabovala.

Naštěstí to vypadá, že to bude mít dobrý konec, i když pejsek stále ještě bojuje o svůj život. Modelka se z prvotního šoku nakonec probrala a věří, že zase budou rodina a dcerka Ella si bude mít s kým hrát.

„Mia to přežila. Je v nemocnici, kde reagovali bleskově, jen jsem rozrazila dveře ubulená. Uvidíme, co dál. Díky bohu, máme pohotovost pro pejsky tři minuty autem od domu. Strašný. Bohužel, epileptický záchvat je často předzvěst špatných zpráv. Dala jsem si panáka rumu,“ dodala zdrceně Diana. Snad to celé dopadne dobře a Miss, která má věčně nad vším nadhled, bude mít zas spousty historek s Miou, která jí vždy stála po boku v dobrém i zlém.

Související články

Další články