Možná si někdo řekne, že pes je přeci jen pes. Ale Diana to tak nebere a svou fenku Miu miluje natolik, že ji považuje za své druhé dítě. A ta teď bojuje o holý život.

„Mám za sebou jeden z nejhorších zážitků v životě. Mia z ničeho nic dostala epileptický záchvat. Naštěstí jsme byli doma. Přiznávám, že jsem tak na minutu ztratila tu svoji slavnou pohotovost. Brečela jsem, ne, vlastně jsem řvala jako hysterka na Michala, ať odvede Ellu. Naštěstí jsem byla schopná se rychle probrat, dovláčela jsem ji v křečích do auta, pak mi zas nešla vyndat, celý to trvalo nekonečných deset minut,“ rozpovídala se o svém nejhorším zážitku v životě Diana, která málem z toho šoku zkolabovala.

Naštěstí to vypadá, že to bude mít dobrý konec, i když pejsek stále ještě bojuje o svůj život. Modelka se z prvotního šoku nakonec probrala a věří, že zase budou rodina a dcerka Ella si bude mít s kým hrát.

„Mia to přežila. Je v nemocnici, kde reagovali bleskově, jen jsem rozrazila dveře ubulená. Uvidíme, co dál. Díky bohu, máme pohotovost pro pejsky tři minuty autem od domu. Strašný. Bohužel, epileptický záchvat je často předzvěst špatných zpráv. Dala jsem si panáka rumu,“ dodala zdrceně Diana. Snad to celé dopadne dobře a Miss, která má věčně nad vším nadhled, bude mít zas spousty historek s Miou, která jí vždy stála po boku v dobrém i zlém.