Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Modelka Diana Kobzanová opět provokuje: Káže vodu a pije víno

Modelka Diana Kobzanová opět provokuje: Káže vodu a pije víno
Zdroj: se souhlasem D. Kobzanové
+ Dalších 5 fotografií
Kobzanová provokuje
Modelka Diana Kobzanová (38) ráda provokuje, a to je nejen fotkami, kde jí to mimořádně sluší, ale i velmi vytříbenými komentáři, které mohou leckdy zaskočit. Nyní Kobzanová na své fanoušky vytasila fotku pozadí, ke které přiložila zavádějící komentář. Udělala něco, co sama kritizuje.

Diana Kobzanová se nebojí pustit si pusu na špacír. Vše říká tak, jak to zrovna cítí. Když chce něco zkritizovat, prostě to udělá a je jí jedno, jaký na to budou mít názor ostatní. Nutno ale podotknout, že vše bere s humorem a u jejího kritizování se vlastně člověk i dost pobaví.

Fotka pozadí

Na profilu Kobzanové se objevila fotka, kde je zachycena ona sama, jak vylézá z bazénu. Snímek zaujal mnohé fanoušky nejen proto, že je na něm vidět Dianino dokonalé pozadí, ale i pro zajímavý popisek. Někdejší Miss České republiky zkritizovala něco, co sama udělala.

"Promazávám fotky v telefonu z jara a napadla mě taková volovina... Všechny máme prdel a všechny si ji umíme dobře vyfotit. Jen některý mají dojem, že se bez jejich prdele na Instagramu neotočí zeměkoule. Otočí dámy. O T O C I," napsala s několika vykřičníky Kobzanová.

Svým komentářem dostala mnohé do rozpaků, protože je zavádějící vzhledem k postnuté fotce. Někteří si však myslí, že Dianinu úvahu rozlouskli. "No tak ses prostě chtěla taky pochlubit. Jen jsi nevěděla, jak to omluvit," komentovala jedna ze sledujících.

Většina fanoušků ale věnuje větší pozornost fotce samotné. No není se čemu divit, protože Dianino pozadí je opravdu výstavní. Jak skvěle vypadá Diana Kobzanová i po dvou dětech, se podívejte do fotogalerie.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy