Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Modelka Claudia Schiffer ukázala dcery: Poppy a Violet jsou krásky jako malované

Modelka Claudia Schiffer ukázala dcery: Poppy a Violet jsou krásky jako malované
Zdroj: archiv Claudii Schiffer
+ Dalších 8 fotografií
galerie
Claudia Schiffer (49) si velmi potrpí na soukromí své a svých dcer, jejichž obličeje téměř nikdy neukazuje. Clementine Poppy (15) a Cosima Violet (10) jsou jejími poklady, které chce za každou cenu chránit. Nyní ale udělala výjimku a jejich tváře ukázala alespoň na nádherných obrazech od umělkyně Suzy Platt.

Modelka Claudia Schiffer dává fanouškům jen málokdy nahlédnout do soukromého života. Pokud něco skutečně střeží, jsou to její dvě dcery Clementine Poppy a Cosima Violet. Obě dívky jsou ještě velmi mladičké a Claudia nechce, aby vyrůstaly v záři reflektorů.

Čas od času udělá modelka výjimku a dveře do svého soukromí veřejnosti alespoň pootevře. Přesně to udělala, když sdílela snímek, na němž pózuje s obrazy svých dcer. Ty namalovala umělkyně Suzy Platt a lidé se tak dozvěděli, jak přibližně dívenky vypadají.

Claudia je z portrétů od velmi nadané malířky skutečně nadšená, a proto se rozhodla je sdílet. Obličeje jejích dcer na nich sice jsou, nejsou ale přímo vyfocené a tudíž se modelka nebojí, že by je jejich zveřejněním jakkoliv vystavovala.

Celé maminka

Soudě dle portrétů se dívkám nedá upřít, že po své slavné mamince, která patří mezi světoznámé modelky, zdědily jen to nejlepší. Nepochybně jsou velmi krásné a pokud se jednoho dne rozhodnou kráčet ve stopách Claudie, budou se dočkávat podobných úspěchů jako ona.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy