Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Modelka Chrissy Teigen ukázala prsa. Nikdo nevěřil, že si odstranila implantáty

Modelka Chrissy Teigen ukázala prsa. Nikdo nevěřil, že si odstranila implantáty
Zdroj: Instagram Chrissy Teigen
+ Dalších 8 fotografií
odhalení
Modelka Chrissy Teigen (34) v poslední době nebyla spokojená se svými prsními implantáty. Rozhodla se tak pro razantní změnu a silikony si nechala odebrat. Nikdo z jejích fanoušků jí však toto tvrzení nevěřil. To ale manželka Johna Legenda (41) ihned změnila a na Instagramu sdílela šokující odhalení.

"Několik mých přátel stále přesvědčuje ostatní, že jsem si opravdu nechala odstranit implantáty. Nikdo tomu totiž nevěří," řekla supermodelka Chrissy Teigen ve videu na svých sociálních sítích. Během rozmluvy si povytáhla žluté plavky a odhalila jizvy pod bradavkami. "Tady mám jizvy," dodala na konec.

Aby manželka Johna Legenda své sledující opravdu přesvědčila, sdílela fotografii sešitých prsou, kterou pořídila ze zákroku. K příspěvku napsala jen: "Věřte mi, lol."

Implantáty v prsou měla Chrissy více než deset let. Začátkem letošního roku však v jednom rozhovoru přiznala, že na umělá prsa změnila názor poté, co porodila své dvě děti Lunu a Milese. Plastickou operaci totiž dříve podstoupila jen proto, aby si zvýšila sebevědomí. Toho má ale nyní víc než dost.

Související články

Další články