Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Modelka bez pupíku se svěřuje: Těhotná Karolína Kurková naznačila pohlaví miminka

Zdroj: Foto: Marianela Manzanilla s povolením Karolíny Kurkové
+ Další fotografie
Topmodelka
Karolína Kurková (37) si dopřála oslavu narozenin ve středomořském duchu. Dort sice chyběl, zato se ale servírovaly tři koláče. Těhotná topmodelka dostala dárečky po miminko, které naznačily, že by se jí mohl narodit chlapec.

Karolína Kurková oslavila narozeniny v rodinném kruhu a s nejbližšími přáteli. O vynikající oslavu se jí postaral tým profesionálů. Známá modelka si užila středomořskou kuchyni vařenou z čerstvých ingrediencí. Dort, ze kterého by sfoukla svíčky sice Karolína neměla, dostala však hned několik koláčů. Chybět nesměla ani tequila a šampaňské, se kterým těhotná modelka pózovala. Karolína si pochutnala na křupavém salátu, dostala bonboniéru, miniledničku a taky třeba oblečky pro miminko. Ty byly v bílé a šedé barvě. Právě kvůli zvoleným barvám fanoušci spekulují, jestli Karolína neporodí chlapečka.

Topmodelka čeká s manželem Archiem Drurym své třetí dítě. "Jsme potěšeni, že Vám můžeme oznámit příchod nového dítěte do naší rodiny. Nemůžeme být šťastnější nebo více nadšení z nového přírůstku," sdílela Karolína radostnou novinu na Instagramu, když světu oznamovala své těhotenství. Pohlaví miminka si ale zatím nechává pro sebe. Modelka bez pupíku se se svými předchozími těhotenstvími příliš nechlubila a nechat se vyfotit v těhotenství se vždycky zdráhala. To kvůli tomu, že v dětství prodělala operaci břicha, která modelčin pupík zdeformovala. "Celou moji kariéru mi břicho retušovali a snažili se pupík skrýt," svěřila se Karolína. "Nikdy jsem se nechtěla fotit během těhotenství, protože jsem se nikdy necítila krásná s odhaleným bříškem. Když nad tím tak přemýšlím, je to smutné," dodala modelka.

Související články

Další články