Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Modelka Bára terčem šikany?! Chlapi se do ní na Robinsonově ostrově drsně obuli!

+ Dalších 23 fotografií
V druhé řadě reality show Robinsonův ostrov to pěkně vře a s přibývajícími dny na opuštěném ostrově jsou emoce soutěžících čím dál vyhrocenější. Modelka Barbora Mudrochová (27) o tom ví své. V dnešní epizodě se totiž stane terčem kritiky, kterou ostatně schytává už delší dobu. Přisuzuje si prý zásluhy, které jí nepatří. Zvládne se obhájit?

Sedmadvacetiletá modelka Bára z Prahy je už delší dobu terčem kritiky ze strany ostatních členů kmene Manobo, především pánské části. A v dnešní epizodě Robinsonova ostrova to bude zase vřít! Bára totiž řekla, že celému kmeni několikrát výrazně pomohla vyhrát soutěž. S tím ostatní razantně nesouhlasili a dali to Báře patřičně najevo.

„Pozor! Hele, Báro, uber. Tohle už je jájíčkování. Vyhráli jsme to vždycky jako celý tým. Tohle nedokážu překousnout,“ naštval se Dominik. „Tak mě za to zabij. Klidně mě zlynčuj,“ reagovala Bára a později dodala. „Nepřizpůsobuji se až tak skupině a dneska je to vyvrcholení všeho. Probrali jsme to na rovinu.“ Na začátku reality show spoluhráčům modelka vzkázala: „Všichni mě budou podceňovat, ale já si pro vítězství dojdu přímo z přehlídkového mola.“ Podaří se Báře překonat spory s kmenem a udržet si místo na ostrově?

Související články

Další články