Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Modelka Aneta Vignerová porodila: Nejkrásnější den v životě, pronesla při pohledu na malý uzlíček

Zdroj: Aneta Vignerová archiv
+ Dalších 8 fotografií
porod
Modelka Aneta Vignerová (32) se konečně s partnerem Petrem Kolečkem (35), scenáristou seriálu Most!, dočkala svého prvního potomka. Aneta přitom ještě nedávno poskytla redakci eXtra.cz rozhovor o tom, že se ještě uvidí, jak všechno bude probíhat. Se šťastnou novinou se pochlubila na sociální síti a gratulace na sebe nenechaly dlouho čekat.

Modelka a Miss ČR 2009 Aneta Vignerová porodila. Novým přírůstkem do rodiny se pochlubila na sociálních sítích. „Nejkrásnější den v životě,“ napsala Aneta k fotce, na které se rozkošně dívá na svého chlapečka.

„Jé, velká gratulace Anet,“ píší fanoušci do komentářů. Ke gratulacím se připojila i Taťána Makarenko (30) nebo Nikol Buranská. Ještě nedávno se modelka po boku svého partnera Petra Kolečka objevila na Českém plese.

Pokročilé stádium těhotenství jí nezabránilo, aby si vyšla na společenskou akci. „Já popravdě nevím, co mě čeká, takže jsem pořád v očekávání a všechno se uvidí,“ řekla tehdy eXtra.cz.

Související články

Další články