Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Modelka Andrea Verešová se svlékla! V bazénu ukázala svůj sexy zadeček!

Andrea je kost!
+ Dalších 46 fotografií
Modelka Andrea Verešová (36) je pořádná kočka a přesně ví, jak pořádně podráždit svoje fanoušky na sociálních sítích. Na svém Instagramu se totiž pochlubila fotkou, která nenechá nikoho chladným. Pánové z ní jdou do kolen a ženy jen tiše závidí...

Modelka Andrea Verešová (36) je pořádná kost a ráda provokuje svojí sexy postavou. Tentokrát na Instagramu zveřejnila snímek, ze kterého její fanoušci šílí. Andrea se totiž rozhodně nestydí, a tak odhodila i plavky! V bazénu se svlékla a ukázala svůj dokonalý zadeček!

A její manžel Daniel Volopich by si ji měl pořádně hlídat! Její fanoušci ji totiž hned začali chválit a chválou rozhodně nešetřili. „Jedním slovem krása, dokonalé tělo,“ napsal k fotce jeden z nich. „Dokonalá postava, krásné fotky,“ dodal další.

Někteří muži jsou dokonce zdrceni z toho, že je Andrea takhle nažhavila, ale vyfotila se jenom zezadu. „Opět dokonalá, i když jen bohužel zezadu,“ napsal jeden z mužů a další mu notuje. „Nádherná, a zepředu nebude?“ Andrea prostě ví, jak na to! Podívejte se do galerie na její sexy pozadí!

Mohlo by vás zajímat

Další články