Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Modelka Alena Šeredová (42) se toho nemůže nabažit: Promluvila o čtvrtém dítěti

Alena Šeredová
Zdroj: Archiv Alena Šeredová
+ Další 3 fotografie
dítě
Jedna z nejkrásnějších a nejúspěšnějších českých modelek Alena Šeredová (42) se opět rozhodla podělit se se svými fanoušky na sociálních sítích o pár soukromých detailů a myšlenek z jejího života. Promluvila nejen o dalším děťátku, ale také o výchově osmiměsíční dcery Vivienne Charlotte a o návratu do Česka.

Modelka Alena Šeredová (42) přivítala na svět před osmi měsíci své třetí dítě, dceru Vivienne Charlotte, kterou má s miliardářem Alessandrem Nasim

Alena už ví, co platí na její fanoušky, a pravidelně jim pomocí sociálních sítí umožňuje částečně nakouknout do svého soukromí. Italští i čeští fanoušci jí pokládají otázky a Alena odpovídá na ty, které jsou jí zrovna sympatické.

Tentokrát odpovídala zejména na otázky k osmiměsíční dcerušce, na kterou se rozhodla mluvit italsky i česky. "Ano, snažím se, s kluky jsem asi udělala chybu, takže se snažím s Vivi víc, máme spoustu povídacích her v češtině," svěřila se.

Další miminko?

Alena své fanoušky také informovala, že by se ona ani její italský partner Alessandro nebránili dalšímu děťátku. "Já si to dovedu představit úplně úžasně a Alessandro by určitě chtěl, protože má jenom Vivinku. Ale už je taky trochu pozdě, ne?"

Alena se také na Instagramu svěřila s informací, že by chtěla opět zavítat do Česka, kde by se nebránila žít. "Stýská se mi po Praze, po kámošce, po našich, takže tohle období je v tomhle opravu hrozně hrozně těžký. Život v Česku bych si uměla představit hned."

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy