Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Modelka a podnikatelka Aneta Sulek: Měsíc a půl po porodu je zpět na své váze

Modelka a podnikatelka Aneta Sulek: Měsíc a půl po porodu je zpět na své váze
Zdroj: se souhlasem Anety Sulek
+ Dalších 7 fotografií
galerie

Sympatická modelka, developerka Aneta Sulek je v jednom kole. Kromě mateřských povinností se věnuje i stavebním projektům jak na horách, tak i v Praze. V současné době pracuje na stavbě dvou luxusních vil v Nebušicích. Vytížená podnikatelka, jak řekla pro eXtra.cz, však nikdy nezapomíná i na sebe. 

Aneta Sulek je ve fitku prakticky denně. Proto není koneckonců divu, že po dítěti má perfektně vysportovanou postavičku. "Jsem měsíc a půl po porodu a konečně jsem na své váze. Makám teď ale ještě víc než před otěhotněním, abych nabrala zpět svaly," řekla pro eXtra.cz Sulek. Kromě dvou vlastních dětí je Aneta i nevlastní maminkou dvou holčiček od jejího manžela.

Kromě modelingu se Aneta snaží být úspěšnou podnikatelkou a dobrou mámou. V poslední době se začala velmi věnovat fitness a snaží se vybudovat na sociálních sítích základnu fanoušků, kterým s oblibou servíruje odvážnější snímky. Do galerie se můžete podívat na výstavní tělo půvabné Anety Sulek.

Pestrá kariéra

Od 2017 se aktivně věnuje problematice nevlastního rodičovství a jeho zvýrazňování ve veřejném prostoru. Je zakladatelkou a předsedkyní správní rady nadačního fondu Stepmaminka, který pomáhá dětem z rozvedených rodin. Dále je autorkou řady dámských plavek Diamond Beachwear. Blonďatá kráska se dokonce stala tváří magazínu Top Class, a to prosinci 2020 i lednu 2021.

Související články

Další články