Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Modelka versus holka od vedle: Patricie Solaříková je jako chameleon!

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 54 fotografií
top fotky
Patricii Solaříkovou (30) si lidé oblíbili hlavně díky seriálu Ulice. V něm herečka působila dlouhých třináct let. Před pár dny se na svých sociálních sítích svěřila fanouškům, že ze seriálu odchází. Jak sama řekla, v nejlepším se má přestat. Na druhou stranu, Patricie se věnuje spoustě dalších věcí, jako je fotomodeling nebo moderování.

Nový rok začala herečka Patricie Solaříková pěkně zostra. Velkým překvapením bylo, že se herečka stala zákulisní moderátorkou reality show MasterChef. Zanedlouho přišel ale pořádný šok zejména pro diváky nekonečného seriálu Ulice.

Po dlouhých třinácti letech v něm končí. Jak sama Patricie řekla, v nejlepším by se mělo přestat. Poté, co na sobě herečka začala pořádně makat, má neustále plné ruce práce. Kromě herectví zabrousila do fotmodelingu a musíme uznat, že její fotky jsou opravdu perfektní.

Lidem se na ní líbí hlavně to, že nezapomíná být tou obyčejnou holkou s úsměvem od ucha k uchu. Nedávno se pochlubila další hodně povedenou fotkou se slovy: „Ještě není ani konec ledna a já už se vidím někde na pláži, teda, abyste rozuměli, já miluji zimu, ale musí být fakt zima a sníh a ne tohle aprílový počasí,“ sdělila s tím, že se na pár dní letí ohřát do Dubaje. Tak snad nás neochudí o pořádnou dávku sexy fotek v plavkách!

Související články

Další články