Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Modelka (31) se rozhodla upálit, protože už prý nemá šanci ve svém věku najít práci

Zdroj: facebook.com
+ Další fotografie
Irina byla krásná žena, která se už od mládí věnovala modelingu. Splnil se jí tak její dětský sen a práci se věnovala naplno. Jenže když jí bylo 31 let, naznala, že už nebude mít další modelingové zakázky, protože je stará, a brutálním způsobem ukončila svůj život.

Nikdo z jejích přátel a rodiny nechápe, proč se Irina Livšun (†31) k tak otřesnému činu rozhodla. Sice ji neznal celý svět, ale pořád byla krásná a měla hodně kontaktů. I přes to měla v poslední době problém sehnat si zakázky.

V listopadu začala mít finanční problémy. Tak ji trápil její pracovní neúspěch, že se přestala stýkat se všemi přáteli. Vyhrožovala sebevraždou, ale nikdo ji nebral vážně. Měla prý jen špatné období a nikoho ani ve snu nenapadlo, že by to žena mohla myslet vážně.

Irina už ten tlak zřejmě nevydržela a upálila se. Záchranáři objevili Irinino tělo v jejím bytě v kazachstánské metropoli Almaty na jihu země. Vedle ní ležel kanystr od benzinu. Žena tak musela při své smrti hodně trpět. Všichni jsou z její náhlé sebevraždy zdrceni.

Související články

Další články