Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Modelka (28) trpí vážnou poruchou: TRHÁ SI CHLUPY I VLASY, aby neměla depky!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
Utrpení modelky
Žádné vlasy, žádné chlupy! Takový je život italské modelky Sary Meucii (28), která trpí takzvanou trichotilomanií. Že jste o této poruše ještě neslyšeli ani nečetli? Pojďme to napravit!

Trichotilomanie je psychické onemocnění, které se projevuje tak, že jedinec cítí nutnost vytrhávat si vlasy, obočí, řasy a jiné ochlupení. Jakmile si jedinec vytrhne chlup či vlas, tak pociťuje obrovskou úlevu. Někteří, co trpí touto poruchou, mají také tendenci vytrhané vlasy či chlupy žvýkat.

A touto bizarní poruchou trpí již zmíněná italská modelka Sara Meucii. Trhání chloupků i vlasů ji uklidňuje a nikdy s tím nechce přestat.

Sara Meucii trpí trichotilomanií.

Ona sama si vůbec nepřipouští, že by její chování bylo nějak divné. Jako „holátko“ se prostě cítí skvěle.

Trhat vlasy si Sara začala už ve dvanácti. Spouštěčem byla prý nervozita ze školy. Doslova každý vytržený vlas ji uklidňoval. Netrvalo dlouho a mladá dívka měla téměř všechny vlasy vyškubané.

Sara Meucii má zvláštní poruchu.

Dříve Sara docházela k psychologovi, teď ale lékařskou pomoc odmítá, jelikož si připadá šťastná.

A ani jí nevadí, když si o ní lidé myslí, že má rakovinu. Ona je prostě bez chlupů a vlasů naprosto spokojená a doufá, že to tak i zůstane!

Související články

Další články