Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Modelce Kristýně Schickové dal porod zabrat: Chlapeček dostal krásné exotické jméno

Modelce Kristýně Schickové dal porod zabrat: Chlapeček dostal krásné exotické jméno
Zdroj: Kristýna Schicková archiv
+ Další 2 fotografie
porod
Kristýna Schicková je sestrou českého fotbalového reprezentanta Patrika Schicka (24) a zároveň novopečená maminka. Těsně před porodem se Kristýna objevila na Českém plese a vypadala úchvatně. Sympatická Kristýna porodila v sobotu zdravého chlapečka, který dostal krásné jméno.

Modelka Kristýna Schicková porodila v sobotu ráno krásného chlapečka, kterému dala exotické jméno Elliot. "Nastal ten pravý okamžik, abych odkryl svoji pravou identitu. Jmenuji se Elliot, měřím 53 centimetrů a na to, v jak malém bříšku jsem se schovával, mám neuvěřitelných 3,6 kilo," oznámila půvabná Kristýna radostnou zprávu na Instagramu.

"Na svět jsem se rozhodl přijít poměrně rychle, ale mamince jsem dal prý hodně zabrat," napsala modelka k roztomilému snímku se synem. Do poslední chvíle nešlo na Kristýně prakticky nic poznat. Během těhotenství moc nepřibrala a působila jako proutek.

Naposledy se na veřejnosti ukázala před měsícem na Českém plese, kde se jí už pod černými šaty rýsovalo bříško. I v pokročilém stadiu těhotenství se Kristýna po celý večer bavila a sršela dobrou náladou.

V současné době ji budou zajímat ale úplně jiné věci než chození po večírcích. "Tatínek, já i maminka se máme dobře a moc všem děkujeme za krásné gratulace a milá přání," dodala na sociálních sítích.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy