Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Model podstoupil desítky zákroků, aby vypadal jako elf. Nechal si i zlomit čelist

Luis Padron podstoupil bolestivé operace, aby vypadal jako mimozemšťan
Zdroj: Archiv Luis Padron
+ Dalších 8 fotografií
Extrémní plastiky

Model Luis Padron podstoupil už přes třicet plastických operací, přeje si vypadat jako elf anebo mimozemšťan. Krasavec si nechal zlomit čelist, zašpičatit oči, vybělit kůži i odstranit ohryzek.

Luis Padron je živoucí elf a mimozemšťan

Luis Padron je neobyčejný muž z Argentiny. Živoucí elf a mimozemšťan dohromady. Plastikami přímo žije, živí se jako model. Právě pro svůj atraktivní vzhled získává spousty zakázek, pózoval třeba v Japonsku nebo v Německu.

Luis ale nemá svůj vzhled zadarmo. Podstoupil už přes třicet zákroků a pod rukama šikovných chirurgů se z docela obyčejného mladíka přeměnil v absolutně éterickou bytost. Vesmírný elf si nechal zašpičatit nosík i uši, nastřelit vlasy, podstoupil několik liftingů, nechal si povytáhnout oči a několikrát změnit barvu očí.


Plastikami je posedlý

Během jedné z operací Luisovi chirurgové dokonce museli napětkrát zlomit čelist, během jiné mu odstranili pro muže typický ohryzek. Živoucí elf si kromě toho nechal také vybělit pleť laserem. Proč tohle všechno Luis dělá?

Ve škole byl extrémně neoblíbený a k fantasy utíkal, aby unikl z šedé reality. Miloval filmy jako Nekonečný příběh nebo Labyrint. Snil o mytologiích a legendách. Když dospěl, rozhodl se stát se mytickou postavou sám.

Luis plánuje podstoupit operaci, během které mu vytisknou jeho obličej ve 3D a implantují tak, aby docílil dokonalé symetrie tváře. Sám sebe popisuje jako elfa/Plejáďana a přeje si docílit dokonalého mimozemsko-fantasy vzhledu.

Nezapomeňte se na tohoto sexouše podívat do galerie.

Související články

Další články