Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Móda ze svatby Brzobohatých: Daniela jako řecká bohyně, Ondřej byl švihák lázeňský

Novomanželům to moc slušelo.
Zdroj: Se souhlasem O. Brzobohatý
+ Dalších 16 fotografií
Módní policie

Své ano si před několika dny řekli muzikant Ondřej Brzobohatý (40) a moderátorka Daniela Písařovicová (44). Krásná svatba proběhla v Itálii a novomanželé vypadali na svatebních fotkách, které přidali na sociální sítě, jako ze žurnálu. Zatímco Daniela působila jako řecká bohyně, Ondřej zase budil dojem pravého elegána.

Svatbu jako z pohádky prožil Ondřej Brzobohatý se svou vyvolenou Danielou Písařovicovou. V pátek 15. září si řekli své ano u jezera Lago di Garda v romantické Itálii.

Na veselce se objevila asi dvacítka hostů z okruhu rodiny a přátel. Vše probíhalo v ryze italském duchu. „V Itálii máte jednu velkou výhodu: i když jen poslepu zabodnete prst do jídelního lístku, nikdy se nezklamete, protože jídlo je pro Italy svatý grál. I proto byla hostina jedním z vrcholů dne. Knedlíčkovku a svíčkovou nahradilo risotto a těstoviny rozmanitých chutí,“ popsal hrdý novomanžel na svém Instagramu.

Šaty v řeckém stylu

Daniela na svatbu zvolila opravdu romantické šaty. Na první pohled sice mohly působit jednoduše, ovšem Daniela jim dodala šmrnc a osobní kouzlo. Byly dlouhé a vzdušné v řeckém stylu, měly spadlá ramena a v pase byl decentní zdobený pásek zdůrazňující Danielin útlý pas. Šaty měly velmi zajímavé řešení - vzadu byly průhledné a decentně, ale přitom žensky odhalovaly záda. K róbě pak zvolila jemné vlny, decentní šperky a minimalistické líčení. Moderátorka vynesla pecky s diamantem a na krku se jí třpytil šperk od Tiffanyho z kolekce Love v hodnotě 131 tisíc korun, jak zjistil BleskPřesně takový styl Písařovicové sluší nejvíce.

Brzobohatý na své veselce vypadal také skvěle, jako pravý švihák lázeňský. Bílé sako a košili doplnil o černého motýlka, černé kalhoty a lakýrky. V kapse saka měl bílý kapesníček a na klopě připíchnutou bílou květinu, což se k celkové italské atmosféře velmi hodilo.

Jak moc to novomanželům slušelo, na to se podívejte v galerii.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy