Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Móda z volebních štábů: Pohodlná Nerudová, Babišová jako Barbie a Pavlová je elegance sama

Prezidentské volby: Eva Pavlová je elegance sama, Monika Babišová byla za bonbónek
Zdroj: eXtra/Jiří Schott, Renata Bušková, herminapress, koláž eXtra.cz
+ Dalších 9 fotografií
móda

První kolo prezidentských voleb máme za sebou. Kromě hlavních aktérů se zraky kamer upíraly i na drahé polovičky postupující dvojice - Petra Pavla a Andreje Babiše. Obě dámy stály po boku svých mužů celý den a s napětím sledovaly výsledky. My jsme zase bedlivě sledovali jejich vyladěné outfity a našemu oku neušla ani jediná žena mezi kandidáty Danuše Nerudová. Jak bychom dámy ohodnotili?

Když se řekne první dáma, řada lidí si vybaví dokonalou eleganci. Dámu na úrovni, která bude skvěle reprezentovat naši zemi u nás i v zahraničí. Manželka vítěze prvního kola, generála Petra Pavla, Eva Pavlová splňuje řadu z těchto požadavků.

Co se týče módy, dnešní outfit vyladila na jedničku. Jednoduché černé kalhoty zkombinovala se světlemodrou košilí a hedvábným šátkem, který měla uvázaný kolem ramen. Tomu se říká mít smysl pro detail.

Možná by kostýmek či šaty vypadali na generálově ženě ještě lépe, ale třeba si to Pavlová nechává na druhé kolo.

Křiklavá Babišová

Oproti tomu manželka druhého postupujícího, Monika Babišová, dneska moc nezaválela. Nejen že na sobě měla téměř půl kila líčidel, ale na tiskovou konferenci zvolila halenku velmi křiklavé barvy. Být dítě, spletu si Babišovou s panenkou Barbie.

Přitom víme, že se expremiérova žena obléknout umí. A luxusních a stylových kousků má plnou skříň. Tentokrát však sáhla vedle. Za 14 dní to snad napraví.

Neforemná Nerudová

A v neposlední řadě se musíme zastavit u jediné ženské kandidátky v letošních prezidentských volbách. Danuše Nerudová sice skončila na třetím místě, ale ani během vyhlášení výsledků neztratila dobrou náladu. Kromě dostatečných hlasů chybí paní profesorce zdá se i stylista. Záplavu modrých šatů, které předváděla v televizních debatách, vyměnila za neforemný bílo-béžový outfit.

Širokou suknu ve velbloudí barvě doplnila o čistě bílou košili a tenisky. Bývalá rektorka Mendelovy univerzity v Brně není nejvyšší a tak by jí podpatky, byť i nižší velmi pomohly. Stejně tak lepší střih oblečený, který by jí zbytečně nerozšiřoval. Účes a make-up však měla nejlepší.

Na všechny outfity se můžete podívat v naší galerii.

Petr Švancara se opřel do Novotného a Survivoru: Kvůli genderovému pravidlu si nebral servítky

Související články

Další články

Nejnovější kauzy