Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Móda z večírku na Dianě: Žhavá Sandeva v rudé, bonbónek Dragounová a ulíznutá Křenková

Móda z večírku na vyhlídce Diana.
Zdroj: koláž eXtra.cz/Jiří Masojídek
+ Dalších 46 fotografií
Móda

V pátek večer se na filmovém festivalu v Karlových Varech konala party jednoho z hlavních partnerů. Na ní se odehrál koncert kapel Jelen nebo Mig 21. Na večírek dorazilo mnoho celebrit, které přišly ve večerních róbách. Herečka Sara Sandeva zazářila v krásných červených šatech po boku svého přítele Jakuba Prachaře. Dále přišla herečka Yvetta Blanarovičová v uhrančivé růžové, stejně tak Lenka Dragounová. Na místě byla i redakce eXtra.cz.

Předposlední večer v Karlových Varech se nesl v duchu večerních rób. Nešlo však o tradiční červený koberec, nýbrž o slavnostní party na vyhlídce Diana. Asi nejvíce zazářila herečka Sara Sandeva, která dorazila v červených šatech na tělo. Krásně tak vynikla její štíhlá postava. Její partner herec Jakub Prachař ji doprovázel v ležérním stylu.

Dvě růžové dámy

Na místě se také setkaly dámy v růžovém, a to herečka Yvetta Blanarovičová a kamarádka Felixe Slováčka Lenka Dragounová. Oběma dámám to velmi slušelo. Co ale bylo netypické pro Lenku, byly šaty, které zcela výjimečně postrádaly vyzývavost. Tentokrát bylo všechno zakryto. Byl ale moment, kdy si Dragounová vychutnávala koncert a v jednu chvíli ukázala kalhotky.

Křenková jako z 20. let

Kdo to naopak se svým modelem nevychytal, byla herečka Eliška Křenková. Ta přišla v róbě s ulíznutým účesem ve stylu Velkého Gatsbyho, což se nosilo tak ve dvacátých letech 20. století. Jako jedna z mála hereček Eliška zůstala v Karlových Varech od počátku až do konce. Podivný model vynesla i herečka Kristýna Leichtová, která ne úplně dobře sladila vrchní a spodní díl. Nesedl jí ani účes.

Na více fotek se můžete podívat v naší galerii.

Související články

Další články