Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Dámy z Ulice si vyrazily bez podprsenek: Vondráčková za vílu, stylová Korbelová i boho žena Holišová

Móda ze seriálu Ulice.
Zdroj: eXtra.cz/Pavel Dvořák, koláž eXtra.cz
+ Dalších 16 fotografií
Módní policie

Během slunečného úterního dne se v Karlíně uskutečnilo neformální setkání s herci a tvůrci seriálu Ulice. Televize Nova představí od září novou sérii tohoto úspěšného seriálu, který se vysílá již od roku 2005. Setkání si kromě redakce eXtra.cz nenechaly ujít například herečky Jitka Smutná, Ljuba Krbová, Aneta Krejčíková, Sára Korbelová a nechyběla ani Lucie Vondráčková, která zvolila růžové šaty a vypadala jako víla.

Neformální setkání s herci a tvůrci nekonečného seriálu Ulice proběhlo v pražské restauraci Spojka Karlín. Na místě nechyběla ani redakce eXtra.cz, která herce na místě nafotila.

Setkání se zúčastnila například herečka Lucie Vondráčková, která na sobě měla krásné růžové šaty s hlubokým výstřihem, který u Vondráčkové není úplně typický. Kromě toho měla také mašli v oblasti pod prsy. Šaty herečku hezky obepínaly a tvořily jí krásnou postavu. I přesto, že Vondráčková nemá úplný cit pro módu, tentokrát byl její výběr opravdu skvělý.

Stylová Korbelová

Jednadvacetiletá herečka Sára Korbelová svým outfitem zaujala. Na sobě měla stylový oversized džínový komplet od návrháře Jiřího Smejkala, s nímž rozhodně nešlápla vedle, jelikož džínovina je momentálně velmi trendy. K outfitu zvolila herečka ještě metalické stříbrné boty do špičky a šedou kabelku přes rameno.

Boho look tentokrát oblékla zpěvačka a herečka Hana Holišová. Měla totiž delší hnědé šaty na tenkých ramínkách s ledabyle sepnutým páskem v bocích, delší náramek s nejrůznějšími stříbrnými motivy a černé páskové sandálky. Outfit však Holišovou dělal mnohem starší, než ve skutečnosti je a působil také nepříliš moderním dojmem.

Kdo další na akci dorazil, na to se můžete podívat v galerii.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy