Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Móda z udílení hudebních cen: To Demi Lovato přišlo za almaru, dámy tasily dekolty

Co na sebe oblékly hvězdy na udílení hudebních cen?
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
galerie

Udílení hudebních cen iHeartRadio Music Awards je vždy velká událost. I tentokrát se celebrity sjely 27. května do  lonsangeleského divadla Dolby Theater, a při té příležitosti předvedly zajímavé módní kreace. Nechyběly hluboké výstřihy ani extravagantní modely, na něž se můžete podívat v galerii.

Čím odvážnější, tím lepší. Takovým heslem se alespoň řídily celebrity, které přišly na slavnostní udílení cen iHeartRadio Music Awards 2021. Udílení se jen hemžilo hlubokými výstřihy a odhalenou kůží, a mnohdy to zacházelo až za hranice vkusu.

Jednou z těch, kterým se to tak úplně nepodařilo, je například rapperka Megan Thee Stallion (26). Je sice chvályhodné, že se za plnější postavu nestydí a chce zdůraznit své křivky, každopádně méně je někdy více. Velmi krátké šaty s průsvitnými částmi, které odhalují její dekolt, část břicha, klín i stehno, je něco, co by se hodilo spíše do striptýzového klubu než na slavnostní událost.

Nebinární Lovato v hlubokém výstřihu

S odvážným výstřihem se vytasil/a i zpěvák/ačka Demi Lovato (28), který/á se nedávno prohlásil/a za nebinární. Tedy že se necítí být ani mužem, ani ženou a chce být označovaný/á jako 'oni'. Toto podivné oznámení prohlásil/a v průběhu května a nyní se na cenách objevil/a ve fialovém sametovém kostýmku od značky Dundas. Pod sakem neměl/a žádnou podprsenku, a proto se přítomní pánové (nebo možná i ženy) měli na co dívat. Ke kostýmku si vzal/a stříbrné podpatky s platformou od značky Giuseppe Zanotti a šperky od Effy a Graziela Gems.

Hudebnice Ava Max (27) si místo šatů vybrala extravagantní červené kalhoty s korzetem, který lichotil její postavě. Kalhoty doplnila o stříbrnou podprsenku a stejně zbarvené doplňky. I hairstyling a make-up vyladila hudebnice do posledních detailů a její rudá rtěnka a rovné vlasy hezky korespondovaly s lehce futuristickým oděvem.

Hlavně vše sladit

Svým outfitem překvapila i herečka Megan Fox (35), která se na cenách objevila se svým partnerem, americkým rapperem Machine Gun Kellym (31). Herečka vyrazila ve světle růžovém přiléhavém kompletu se stříbrnými doplňky, které ladily k rapperovu outfitu. Ten zvolil metalické sako a kraťasy s vysokými bílými botami a ponožkami. Ani tentokrát se toto duo neobešlo bez extravagantností, rapper si totiž nechal udělat dlouhé nehty a připomínal tak Střihorukého Edwarda.

Hned dva outfity během večera vystřídala zpěvačka Doja Cat (25). Nejprve vynesla průsvitný komplet z dílny módního domu Brandon Maxwell, pod nějž si vzala pouze kalhotky. Druhý outfit už působil střídměji. Jednalo se o šaty od značky Miu Miu s potiskem koček, které odkazují na její přezdívku.

V galerii se podívejte na další outfity, které si celebrity na udílení cen oblékly.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy