Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Móda z premiéry filmu o Kollerovi: Čeští Beckhamovi a Jágrova Dominika jako Barbie panenka

Premiéra dokumentu Jan Koller - Příběh obyčejného kluka
Zdroj: Herminapress, koláž eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
Módní policie

Dokumentární film Jan Koller - Příběh obyčejného kluka vypráví o českém fotbalistovi Janu Kollerovi (49), kterému se podařilo dostat na vrchol. Ve středu 10. srpna proběhla premiéra ve Slovanském domě v Praze, kam dorazilo plno sportovců a osobností. Na místě byli i fotografové z Herminapress. Jak to celebritám slušelo? 

Ve středu 10. srpna se uskutečnila premiéra snímku Jan Koller - Příběh obyčejného kluka v pražském Slovanském domě. Na akci samozřejmě nechyběl fotbalista Jan Koller, který dorazil s dvěma dcerami a partnerkou. Koller na sobě měl skvěle padnoucí modrý oblek, bílou košili a hnědý pásek s hnědými botami. Nutno dodat, že mu to opravdu slušelo!

Další, kdo na akci nechyběl, byl hokejista Jaromír Jágr a jeho partnerka Dominika Branišová. Jágr vypadal jako elegán a Branišová vedle něj jako krásná Barbie panenka. Na sebe si vzala bílou košili, béžové lodičky, fuchsiovou sukni a růžovou kabelku Sicily od Dolce & Gabbana, která vyjde na třicet tisíc.

Luxusní kabelky a boty

Fotbalista Jiří Jarošík vyvedl svou přítelkyni, která měla bílé vzdušné šaty s balonovými rukávy, béžové sandálky na podpatku a k nim kabelku Peekaboo od Fendi, která stojí více než sedmdesát tisíc korun.

Fotbalista Radoslav Kováč dorazil na premiéru s manželkou Klárou Medkovou. Ne nadarmo se jim říká čeští Beckhamovi. Oba vypadali vskutku stylově, Klára měla modrý oblek, který doladila o červené Valentino balerínky a šedou kabelku přes rameno.

Na další módní kreace se podívejte v galerii!

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy