Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Móda z přehlídky Rajské očima Anny Čmuchálkové: Havlová v doplňcích za statisíce, Makarenko jak žena u plotny

Módní přehlídka Beaty Rajské, na kterou dorazilo plno celebrit.
Zdroj: Martin Procházka/eXtra.cz, kolaż eXtra.cz
+ Dalších 11 fotografií
Módní policie

V sobotu večer se uskutečnila v Karlových Varech módní přehlídka Beaty Rajské. Akci si nenechalo ujít plno celebrit, které se přišly na módní kreace podívat. Kdo se na akci dobře oblékl a kdo módu nijak neřešil? Na to se podívala naše módní redaktorka Anna Čmuchálková.

Přehlídku módní návrhářky Beaty Rajské si v Karlových Varech nenechala ujít třeba bývalá první dáma Dagmar Havlová (69). Ta dorazila celá v černé a se svými slunečními brýlemi chvílemi vypadala jako přísná šéfredaktorka Vogue Anna Wintour. Minimalistický outfit doladila o stříbrný náhrdelník s peace symbolem, který však působil trochu kýčovitě. Ještě když se vezme v potaz, že si na ruku dala náramky od luxusních značek Hermés za více jak 15 tisíc a Cartier v hodnotě 177 tisíc korun.

Pozvání přijala také bývalá Miss Lucie Šlégrová (40), která zvolila šaty se vzorem připomínající obmotaný šátek. Nutno však dodat, že jí to velmi slušelo a i doplňky v podobě bílé kabelky a bot zvolila skvěle.

Ředitelka soutěže Miss Czech Republic Taťána Makarenko (32) je nádherná žena, ovšem v bílých šatech po kolena působila jako žena u plotny.​ Jednalo se sice o šaty z módní přehlídky, ovšem na následující party je možná měla trochu oživit. Kdyby zvolila zajímavější doplňky nebo šaty doplnila o pásek, konečný výsledek by vypadal lépe.

Bavič Kazma (37) se s tím nepáral a na přehlídku přišel v bílé mikině Calvin Klein a džínách. V ruce ještě držel džínovou bundu. Neopomněl ani na své sluneční brýle, které si během večera nesundal. Kazma má zkrátka svůj styl, kterého se jen tak nevzdá.

Na další outfity celebrit se podívejte v galerii!

Královna platformy 18+ Kafuu: Plním zvláštní touhy fanoušků, chtěli po mně i to, abych škrundala, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy