Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Móda z poslední debaty: Eva Pavlová vytáhla šik šaty, Monika Babišová ikonické lodičky za tisíce

Módní policie: Eva Pavlová vytáhla šik šaty, Monika Babišová ikonické lodičky za tisíce
Zdroj: eXtra/Renata Bušková, se souhlasem TV Nova, koláž eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
móda

Do otevření volebních místností zbývají poslední hodiny. Petr Pavel a Andrej Babiš tak mají poslední možnost dostat na svou stranu nerozhodnuté voliče. K tomu využili i poslední televizní debatu, která se odehrála ve studiu TV Nova. Kromě kandidátů na prezidenta promluvily k divákům i jejich ženy - Eva Pavlová a Monika Babišová. Podle fotek naší fotoreportérky, která byla na místě, musíme uznat, že se obě dámy na debatu oblékly velmi elegantně.

Debata prezidentských kandidátů na TV Nova byla už poslední televizní diskuzí v tomto boji o Hrad. Ve studiu kromě Petra Pavla a Andreje Babiše vyzpovídal moderátor Rey Koranteng i jejich manželky. Ve studiu nechyběla ani fotoreportérka eXtra.cz, která zmapovala módní kreace přítomných dam. Pojďme se na ně podívat blíže.

Značková Monika Babišová

Monika Babišová přišla do debaty v šedo-černých obepínajících šatech ke kolenům s průsvitnými rukávy a zdobením na dekoltu. Zajímavé byly i zezadu, průsvitný černý materiál byl použit i do půlky zad.

Šaty manželka expremiéra doplnila o černé psaníčko značky Chanel a ikonické lodičky od Christiana Louboutina. Takové botičky vyjdou v průměru na 645 eur (více než 15 tisíc korun). Cena zmiňované chanelky je pak více než 100 000 korun. Co se týče účesu, Monika si vlasy sčesala do elegantního francouzského drdolu. Opět bychom vytkli přílišné líčení, někdy je lepší méně než více.

Šik Eva Pavlová

Manželka vítěze prvního kola voleb vsadila na eleganci. Mikinu tentokrát nechala doma a oblékla krásné dobře padnoucí zelené šaty s jemným vzorem. K těm si pak vzala hnědé kozačky a béžovou kabelku značky FOLBEUR, která vyjde podle oficiálních stránek na 9 100 korun.

Před vstupem do studia ji naše fotografka zastihla ještě v dlouhém hnědém kabátu. Eva Pavlová svůj celkový outfit sladila dokonale a nemáme jí co vytknout.

Na outfity se můžete podívat v naší galerii.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy