Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 tragédie v Mostě Clash of the Stars 5

Móda z MTV Awards: Vnučka Elvise à la Bowie, známá tiktokerka jenom v podprsence

MTV Movie & TV Awards 2021: Riley Keough oslnila v outfitu à la David Bowie
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
Ceny

Pandemie koronaviru nezabránila hvězdám v pokoření červeného koberce. Na ten vynesly svoje nejlepší outfity při příležitosti předávání MTV Movie & TV Awards 2021.

Slizký prank

Hvězdy se hromadily na červeném koberci, zatímco herečka Scarlett Johansson (36) převzala během MTV Movie & TV Awards svou Generation Award online.

"Nikdy bych se nedokázala jako herečka takhle vyvíjet bez podpory tolika herců a členů štábu," začala Scarlett svou řeč, kterou ale znenadání přerušil hereččin manžel, komik Colin Jost (38). Tomu přišel její proslov zřejmě moc dlouhý a nudný a na Scarlett tak vychrstl zelený sliz.

Podívejte se na video:

Vnučka Elvise ve flitrech

Vnučka Elvise Presleyho, Riley Keough (31), okouzlila na červeném koberci ve flitrovaném outfitu. Fialový crop top doplnila pruhovanými legínami a zářivě zeleným sáčkem. Celou kreaci doplnila modrými očními stíny ve stylu Bowieho ze 70. let.

Herečka Elizabeth Olsen (32), známá třeba z Godzilly nebo Avengers, vynesla sofistikované černé šatičky pokryté perličkami z dílny Miu Miu.

O nejšílenější outfit se ale stoprocentně postarala herečka Jurnee Smollett z Birds of Prey, která se zahalila od hlavy až po paty do tyrkysu.

Na červený koberec v podprdě

Addison Rae (20) se ukázala jenom v podprsence, která víc ukazovala, než zakrývala. Hvězda TikToku pak navíc na svém Instagramu odhodila sako a fanouškům se naskytl pohled na její dokonalou postavu.

Trápení Alex Mynářové a strach o vážně nemocného syna: Kvůli chronickým zánětům ledvin podstoupil roční léčbu

Související články

Další články

Nejnovější kauzy