Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Móda z Moët party očima Anny Čmuchálkové: Kašáková ukázala vše, Dospivová zpytuje svědomí

Festival Karlovy Vary 2020: Veronika Kašáková ukázala na Moët party vše
Zdroj: herminapress, koláž eXtra.cz
+ Dalších 16 fotografií
Módní policie

Vedle hotelu Thermal se v sobotu 2. července uskutečnila každoroční Moët party. Té se samozřejmě zúčastnilo plno celebrit, například Helena Třeštíková (73), Jitka Schneiderová (49), Hana Vagnerová (39), Michael Kocáb (67), Andrea Verešová (42), Iva Pazderková (42) či Eliška Dospivová. Komu to na akci nejvíce slušelo? Na to se podívala naše módní redaktorka Anna Čmuchálková.

Elegán Jiří Bartoška opět ukázal, že když se chce, tak to jde. A to i ve vysokých teplotách. Na sobě měl skvěle padnoucí tmavě modrý oblek, k němuž zvolil uvolněnější pruhovanou košili a vrchní knoflík nechal rozepnutý. Bartoška zkrátka ví a umí!

Modelka Kateřina Sokolová si na sebe vzala hedvábné šaty, které jsou velmi trendy. Ty doplnila o tmavě šedou Dior kabelku „Lady Dior“ a na nohy si vzala sandálky Yves Saint Laurent. Škoda jen, že boty nepůsobily elegantnějším dojmem, zrovna k těmto šatům by se hodily více.

Kašáková ukázala vše!

Herečka Jitka Schneiderová si na módu potrpí a je to také vidět. Na sobě měla bílou kápi, která lichotila její postavě i věku. Outfit doladila o krásnou černou Bulgari kabelku, což byla perfektní volba! Ani futuristické sluneční brýle celkovému looku nevadily, naopak dodaly herečce mladistvější a více „funky“ vzhled.

Zřejmě nejodvážněji oblečenou celebritou na Moët party byla modelka Veronika Kašáková, která si na sebe vzala asymetricky střižené stříbrné šaty značky Anamé. Vykukovala jí z nich nejen značná část břicha, ale také část poprsí. Bohužel, střih zapříčinil, že modelce několikrát vylezla bradavka, což určitě sama nechtěla.

Dospivová byla ověšena značkami

Bývalá žena miliardáře Marka Dospivy Eliška Dospivová to tentokrát vzala za úplně jiný konec. Na slavnostní zahájení oblékla velmi odvážné šaty s průstřihy, ovšem na Moët party se již uzemnila a vzala si na sebe pohodlnější oblečení, ovšem stále byla doslova ověšena značkami. V ruce držela kabelku Birkin od Hermés, sluneční brýle Gucci, triko značky Prada, stejně jako mokasíny. Na ruce jí navíc nechyběl náramek od Cartier z řady Panthére. Asi není nutné psát, že se její celkový outfit pohyboval v řádech stovek tisíc korun.

Na další povedené i méně povedené outfity se podívejte v galerii!

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy