Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Móda z hor: Slavné krásky svádí boj o nejlepší outfit

Královny hor.
Zdroj: Archiv
+ Dalších 12 fotografií
galerie
Milovníci hor a zimních sportů mají v době pandemie koronaviru jako jedni z mála velké štěstí. Nařízení zatím výlety do přírody nezakazují, čehož využívá mnoho smrtelníků včetně českých celebrit, které prchají ze zablácených měst do krásných zasněžených krajin. Slavné krásky navíc často vynášejí stylové outfity, vyladěné do posledního detailu, a z fleku by se mohly stát královnami hor. Které to jsou?

Když nemůže hora k Mohamedovi, musí Mohamed k hoře. Přesně tímto heslem se řídí celebrity, které se rozhodly opustit zablácená, špinavá města a vyrazily za krásnou sněhobílou krajinou na hory.

Doba koronavirová nepřináší ani s novým rokem 2021 moc radostí, ale spíše starosti s nejistou budoucností. Výlety do přírody jsou ale dle nařízení vlády stále povolené a takový výlet na hory je skvělý způsob, jak si vyčistit hlavu, pokochat se nádhernou zasněženou přírodou a výlet do přírody navíc pomůže navrátit ztracenou formu těm, kteří během svátků vánočních podlehli klasickému českému obžerství.

Královny hor

Slavné influencerky nezapomínají na své fanoušky ani na horách, odkud posílají krásné snímky s pozdravy. Navíc často předvádějí i dokonale vyladěné outfity, ve kterých by se z fleku mohly stát královnami hor.

Modelka Nikol Švantnerová předvedla outfitů hned několik, ředitelka Miss Czech Republic Taťána Makarenko (31) vyrazila na hory s krásnou maminkou, herečka Patricie Pagáčová se kochala krásným výhledem a moderátorka Gabriela Partyšová (42) vyrazila na hory se synem a přáteli.

V galerii se podívejte, jak byly na horách vyladěné i další české krásky.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy