Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Móda ve Varech: Snad má Donutil rybářský lístek a snad Plodková neudělala z módních expertů totální idioty

Mirek vyrazil na ryby do karlovarské fontány. Plodková si povodila celé Vary
jak kačera na špagátu.
+ Další 2 fotografie
Máme tu první módní policii z Karlových Varů. Lidé, jako jsou Roden, Bartoška nebo Vojta Dyk musí počítat, že budou pod drobnohledem novinářů i módních stylistů. Ještě větší zodpovědnost mají dámy. Nesmí vypadat jako laciné coury a nesmí se potit v plesových róbách. Tohle vymazlit tak, aby to bylo tip ťop, je někdy docela fuška. A když se to povede jako Janě Plodkové, tak tuzemští přízemní módní experti netuší, která bije.

Bartoška, Adélka a lovec mrožů jménem Roden.

Jirka Bartoška oblékl perfektní smoking a lakýrky. Pokud někdo dělá prezidenta festivalu už od pravěku, tak za ty roky pochopí, co se nosí. Pokud není úplný idiot. A to Bartoška není. Jeho manželka Adéla vytáhla šaty s motivem květů. Působí to, jako by si od vesnické plotny chtěla jen skočit na zahrádku pro dva česneky a jednu mrkev. Málokdy se stává, aby muž ženu po módní stránce zastínil. Bartoškovi a jeho Adéle se to ale děje každý rok. Vedle nich stojící Karel Roden sice má charisma, ale jeho tvář připomíná smradlavého bezďáka, který po vás bude chtít drobáček. Roden se vždy tváří, že ho festival otravuje, ale nikdy nechybí. Hraje to tak nějak napůl. Svým outfitem dává najevo, že svět celebrit je mu u zadku. Přesto do něj chce patřit. A patří.

Vojta Dyk a jeho milenka Tánička

Vojta Dyk vyvedl do společnosti svou milenku Táničku a opět vedle sebe působí jak pěst na oko. Ona je proti němu moc v letech. On je proti ní moc vysoký. Oba jsou proti všem moc hogo fogo a oba jsou ve skutečnosti mimo. Dyk vypadá jak vekslák z diskotéky Ivana Jonáka. Pokud by mu z kapsy čouhaly bony, tak to má vtip. Takhle mu u pasu čouhá jen jeho Táňa a vtip to fakt nemá.

Obermannová vyměnila Havla za anorexii

Spisovatelka Irena Obermannová ve Varech dokázala, že se umí proslavit i něčím jiným než vyprávěním, jak u toho vzdychl prezident Havel. Letos ji proslavila anorexie. Každý se jí ptá, proč nejí, a ona každému říká, že se hrozně cpe. „Nepřipadám si vychrtlá, vždy jsem byla hodně štíhlá. Rozhodně netrpím poruchou příjmu potravu ani nemám stres, prostě jsem hubená,“ cpala do Blesku paní Irena. No, v šatech neurčitě vyblité barvy vypadala jak špageta právě vytažená z hrnce.

Říkali mu Mireček

Mirek Donutilů přijel do Varů s manželkou. Myslíme si, že je to manželka. Ale jistota je jistota, takže i kdyby to byla nějaká milenka, tak raději budeme psát, že je to manželka. Někdo jezdí začátkem července kempovat, někdo vezme partu kámošů a jede na ryby. Mirek Donutil jezdí kempovat do Varů. Kdyby si vzal lehký muškařský prut a vezírek, tak by možná něco nachytal i ve Varech. Myslíme jako rybky. V říčce Teplé. Pojďme raději zase k celebritám.

Plodková udělala z českých módních expertů blbce

Musíme se smát, když vidíme, jak s vypětím všech sil módní experti těžkopádně popisují, co že to vlastně měla Jana Plodková a její partner na sobě. Takže, tohle není punk. Tohle není ani retro a není to ani vintage. A Plodková a Žilka nejsou ani hipsteři. Jejich outfit je ve stylu jemného steampunku. Tohle slovo si hoďte do Googlu a najdete hodně zábavný svět cvikrů, viktoriánských šatiček, mašinek a cibulových hodinek. Myslíme si, že až steampunk naplno zasáhne Česko, tak to bude pro některé fashion experty konečná.

Mohlo by vás zajímat

Další články