Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Móda ve Varech očima Anny Čmuchálkové: Antická bohyně Vagnerová a sexy Tereza Ramba

Módní policie z festivalu ve Varech: Kdo zazářil a kdo propadl?
Zdroj: herminapress, eXtra.cz/Anna Čmuchálková, koláž eXtra.cz
+ Dalších 22 fotografií
Módní policie

Největší filmový festival v Česku je zahájen. V pátek 1. července se sešly hvězdy české i slovenské scény a na červeném koberci před hotelem Thermal v Karlových Varech předvedly své módní kreace. Povedlo se jim dodržet dress code? Kdo zazářil nejvíce a kdo nejméně, se dozvíte v článku!

Červený koberec na Mezinárodním filmovém festivalu Karlovy Vary je jednou z nejsledovanějších událostí, co se týče kulturní, ale také módní stránky. Hvězdy se snaží zazářit svými módními kreacemi, účesem, líčením a výběrem správných doplňků.

Jak tomu na červeném koberci a správné formální události bývá, dress code „black tie“ je vyžadován. Proto ani není nutné připomínat, že přijít v minišatech, sandálech, kraťasech či triku opravdu není vhodné. Místo toho jsou u žen očekávané róby z kvalitních materiálů a se sofistikovaným střihem. U pánů jsou zase povolené smokingy, ale také tmavé obleky, společenské boty a kalhoty. Jak si celebrity s formálním a slavnostním lookem poradily? Na to se podívala naše módní redaktorka Anna Čmuchálková.

Elegán Bartoška

Jako první dorazil na červený koberec prezident festivalu Jiří Bartoška v doprovodu manželky Andrey. Bartoška nezklamal a opět zvolil perfektně padnoucí oblek a působil jako skutečný elegán. Andrea na sobě měla tylové šaty v pleťové barvě se žlutou aplikací v oblasti hrudníku. Nutno podotknout, že zvláštní důraz byl kladen na šperky. Manželka Jiřího Bartošky na sobě měla náhrdelník od ALO diamonds za jeden milion korun, prsten za 600 tisíc korun a náramek za 400 tisíc korun.

Za pozornost stojí také moderátor festivalu Marek Eben v tmavě modrém obleku s černým motýlkem, který přišel s bývalou první dámou Livií Klausovou. Livie rozdávala úsměvy na všechny strany a na sobě měla klasické dlouhé černé šaty, kterými rozhodně nic nezkazila a vzhledem k jejímu věku se určitě jednalo o elegantní a vhodnou volbu!

Hana Vagnerová jako antická bohyně

Jakmile dorazila k hotelu Thermal herečka Hana Vagnerová, celé prostředí doslova rozzářila. Na sobě měla starorůžové šaty a vypadala jako antická bohyně. Stříbrné šperky, které ladily s detaily na šatech, a kabelka byly pomyslnou třešničkou na dortu. Tímto outfitem Vagnerová znovu dokázala, že je jednou z nejlépe oblékaných česko-slovenských hereček!

S Vagnerovou přijela v jednom autě také herečka Petra Nesvačilová. Její róba od návrhářky Tatiany Kovaříkové však takové nadšení jako u Vagnerové nevzbudila. Žluté šaty svým rovným střihem spíše budily dojem pytle a materiál se velmi krčil. Je však důležité říci, že make-up a vlasy měly obě herečky naprosto perfektní a barevně k sobě obě herečky ladily skvěle! Nesvačilová navíc zvolila šperky opět od značky ALO diamonds v hodnotě více než dvou milionů korun.

Odvážná Tereza Ramba

Herečka Tereza Ramba se toho nebála a na červený koberec oblékla volné hedvábné šaty s velmi hlubokým výstřihem. Pod ně si navíc nevzala podprsenku, a tak jí prosvítaly bradavky. To, že před pár měsíci porodila druhé dítě, by řekl jen málokdo, jelikož je Ramba opravdu ve formě.

U herečky Jitky Schneiderové jsou lidé zvyklí, že má na červeném koberci oslnivou róbu, což se však tento rok nestalo. Místo šatů zvolila béžový korzet s dlouhou vlečkou na straně. Korzet je v posledních měsících opět velmi trendy a prodává se snad ve všech obchodních řetězcích. Vršek doplnila o volné černé kalhoty a nechyběly ani luxusní šperky módního domu Bvlgari. Celkový look nevypadal špatně, ovšem kdyby zvolila místo kalhot šaty, vypadalo by to mnohem lépe, zvlášť u takové elegantní a feminní herečky, jakou Jitka rozhodně je.

Co se týče pánů na červeném koberci, většina z nich se podle vyžadujícího dress codu opravdu oblékla. Našlo se ale přeci jen několik výjimek, kteří si vzali kravatu místo požadovaného motýlka, což by se dít nemělo. 

Na další módní kreace se podívejte v galerii!

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy