Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Móda ve Varech: Nezvykle umírněná Jitka Čvančarová splynula s kobercem

+ Dalších 47 fotografií
módní policie
Jitka Čvančarová (41) se už tradičně objevila na červeném koberci při zahajovacím ceremoniálu 54. ročníku festivalu v Karlových Varech. V roce 2017 na sebe strhla pozornost růžovou róbou s obrovským výstřihem z dílny návrhářky Natali Ruden, díky které byla jasným středem zájmu. Letos ale podle módního experta eXtra.cz Sama Dolceho spíše splývala.

Herečka Jitka Čvančarová je každoročně jednou z nejočekávanějších celebrit festivalu v Karlových Varech. Je tomu tak především proto, že její módní kreace bývají vždy velmi zajímavé a po jejím výstřihu z roku 2017 se především mužské osazenstvo nemohlo dočkat jejího letošního příjezdu.

Poprvé od července loňského roku, kdy herečka porodila syna Theodora Christiana, si vyrazila za tak velkolepou zábavou, jakou je festival ve Varech. V letošním roce na sebe svým outfitem pozornost nepřitahovala, i tak ale ovace od fanoušků sklidila.

Jak vidí Jitku Čvančarovou ve Varech Sam Dolce:

„Za mě Jitka Čvančarová nešťastně splývala s červeným kobercem, šaty od návrhářky Zdeňky Imreczeové herečce střihově sluší. Jitka měla šťastnou ruku při výběru psaníčka i krásných trendy jehel a luxusních šperků značky Halada. Celkové hodnocení outfitu je tedy 80 %.“

Mohlo by vás zajímat

Další články