Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Móda ve Varech: Nezvykle umírněná Jitka Čvančarová splynula s kobercem

Zdroj: profimedia, showpix
+ Dalších 46 fotografií
módní policie
Jitka Čvančarová (41) se už tradičně objevila na červeném koberci při zahajovacím ceremoniálu 54. ročníku festivalu v Karlových Varech. V roce 2017 na sebe strhla pozornost růžovou róbou s obrovským výstřihem z dílny návrhářky Natali Ruden, díky které byla jasným středem zájmu. Letos ale podle módního experta eXtra.cz Sama Dolceho spíše splývala.

Herečka Jitka Čvančarová je každoročně jednou z nejočekávanějších celebrit festivalu v Karlových Varech Je tomu tak především proto, že její módní kreace bývají vždy velmi zajímavé a po jejím výstřihu z roku 2017 se především mužské osazenstvo nemohlo dočkat jejího letošního příjezdu.

Poprvé od července loňského roku, kdy herečka porodila syna Theodora Christiana, si vyrazila za tak velkolepou zábavou, jakou je festival ve Varech. V letošním roce na sebe svým outfitem pozornost nepřitahovala, i tak ale ovace od fanoušků sklidila.

Jak vidí Jitku Čvančarovou ve Varech Sam Dolce

"Za mě Jitka Čvančarová nešťastně splývala s červeným kobercem, šaty od návrhářky Zdeňky Imreczeové herečce střihově sluší. Jitka měla šťastnou ruku při výběru psaníčka i krásných trendy jehel a luxusních šperků značky Halada. Celkové hodnocení outfitu je tedy 80 %."

Související články

Další články