Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Móda s Terezou Vu: Správným výběrem oděvu na pracovní pohovor dává člověk najevo, jak o pozici stojí

Pořad Móda s Terezou Vu.
Zdroj: Se souhlasem ČT1
+ Dalších 7 fotografií
Móda s Terezou Vu

Vhodně zvolené oblečení na pracovní pohovor je základ. Ačkoliv to může mnohým připadat nepodstatné, na oděv je kladen veliký důraz a ve finále může rozhodnout o něčí budoucnosti. Jak se tedy správně na pracovní rozhovor připravit? To se dozvíte v nejnovějším díle pořadu Móda s Terezou Vu vysílaném Českou televizí již tuto sobotu od 18:00 hodin.

Módní návrářka Tereza Vu si v nejnovějším díle přichystala pro diváky téma „Pracovní rozhovor”. Tedy, jak se správně obléci na pohovor, který může nebo také nemusí vyústit v práci. Co si obléct a co naopak nechat ve skříni?

V tomto díle se Tereza Vu zaměří na fenomén power dressing (styl, který ženám umožňuje upevnit autoritu, jako například kostýmek s vycpanými rameny, pozn. red.). Zároveň také zdůrazní, jaké oblečení na toto setkání rozhodně vynechat. Výsledná proměna v pořadu ukáže několik variant oblečení, které jsou nejvíce vhodné právě na pracovní pohovor.

Návrhářka si do nejnovějšího dílu přizvala také několik speciálních hostů. Prvním z nich je Hanka Horáková, která bude mluvit o řeči těla a o tom, na co si dát speciálně u pracovního pohovoru pozor a co naopak zkusit. Demetrio Cogliandro poví něco o řemesle šití obleků na míru. Diváci se dozví, proč je dobré, mít alespoň jeden kvalitně ušitý oblek ve své skříni. 

Posledním speciálním hostem bude Valentina Nízká, šéfredaktorka módního magazínu Elle. Ta mimo jiné říká, že: „Člověk by se měl zamyslet nad tím, jak se obléká na pracovní pohovor, protože tím dává najevo, jak o danou pozici stojí a jak se na ní připravil.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy