Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Móda podle Evy Pavlové: Na cestu vlakem do Prahy vyhrálo pohodlí nad elegancí

Eva Pavlová odjela z Vídně.
Zdroj: Renata Bušková, eXtra.cz
+ Dalších 10 fotografií
Módní policie

Prezidentský pár Petr Pavel (61) a Eva Pavlová (58) se vlakem odebrali zpět do Prahy. Dvoudenní návštěvou Vídně, kde se setkali například s rakouským prezidentem Alexanderem van der Bellenem, zakončili sérii cest do zemí sousedících s Českem. Eva Pavlová na cestu domů volila pohodlný outfit, o čemž se můžete přesvědčit na fotografiích od fotoreportérky webu eXtra.cz

Prezidentský pár v pátek zamířil vlakem zpět domů do České republiky. Ve Vídni strávil Petr Pavel s Evou Pavlovou dva dny. Eva za poměrně krátkou dobu vystřídala hned několik elegantních oděvů. Zazářila například v krásných světle modrých šatech nebo modrém sáčku, což působilo velmi elegantně a hravě. Pavlovou navíc jemné a jarní barvy omlazují.

Na zpáteční cestu domů se Pavlová rozhodla obléci pohodlnější outfit. Zvolila světle šedé šaty z viskózy s bavlnou, která zaručuje pohodlnost, ale zároveň působí elegantně. Průkrčník byl zdobený proužkem z buklé materiálu. Oděv doladila o světlou kabelku přes rameno, kterou vynesla téměř na všechny vídeňské akce. K šatům pak oblékla ještě bílé tenisky, které sice k celkovému looku příliš nejdou, ale vzhledem k tomu, že prezidentský pár čekalo několik hodin ve vlaku, je tato volba pochopitelná. Prezidentský pár do Vídně doprovázela i redakce eXtra.cz.

Dvoudenní cesta

Prezident Petr Pavel dorazil do Rakouska ve středu. S krajany se setkal v restauraci Schweizerhaus ve vídeňském Prátru, jak napsal iDnes. Kromě toho si s českým velvyslancem Jiřím Šitlerem vyslechl vystoupení žákovského orchestru z českojazyčné školy Školského spolku Komenský. Následovala večeře v restauraci Schweizerhaus, na které se s prezidentem setkal i bývalý ministr zahraničních věcí Karel Schwarzenberg.

Po jídle pak hlava státu starostovi Školského spolku Komenský, Karlu Hanzlovi, předala šek na devět milionů korun. Peníze jsou určeny na provoz české školy. Ve čtvrtek se setkali s tamním prezidentem Alexanderem Van der Bellenem i ministryní obrany Klaudií Tannerovou a předsedou Národní rady Wolfgangem Sobotkou.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy