Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Móda na Zlatých glóbech 2020: Obří mašle Lopez, úchvatná Aniston a halucinace Paltrow

Móda na Zlatých glóbech 2020: Obří mašle Lopez, úchvatná Aniston a halucinace Paltrow
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 12 fotografií
galerie
V pondělí v noci se odehrálo slavnostní předávání Zlatých glóbů. Na významnou událost filmového světa dorazily přední hollywoodské tváře, které se chtěly blýsknout v tom nejlepším světle. Zatímco na některých celebritách by prostý člověk mohl oči nechat, jiné se při volbě svého oděvu šeredně spletly. Kdo zářil a kdo byl naopak pro smích?

Nepochybně tím nejdůležitějším na události Zlaté glóby je předávání cen. Ty si vysloužil například Tarantinův snímek Tenkrát v Hollywoodu, Rocketman či Joker. Jde ale i o jednu z největších módních událostí roku a hvězdy se proto snaží předvést ty nejlepší róby. Občas ale jednoduše sáhnou vedle a výběr se jim tak úplně nepovede.

Jednou z nejzářivějších dam celého večera byla Jennifer Aniston. Padesátku na krku by jí v černé róbě Dior neodhadoval nikdo a sázka na jednoduchost se jí vyplatila. Skvěle vypadala i hvězda jednoho z vítězných snímků Margot Robbie, která oblékla róbu s květinovým topem a sněhově bílou sukní. Tím sladila eleganci s éteričností a působila velmi jemně.

O propadák večera se postaraly hned dvě celebrity. Jennifer Lopez si Zlaté glóby patrně spletla s maškarním plesem a dorazila v převleku za obří zlatou mašli. Pravděpodobně stejný pohled na významnou události měla i jindy stylová Gwyneth Paltrow, jejíž hnědé šaty, z nichž horní polovinu tvořila jen síťovinou pokrytá podprsenka, působily jako pěst na oko. Herečka vypadala jako zabahněná divoženka, která se na červený koberec omylem zatoulala.

Na snímky těchto a dalších celebrit, které se na Zlatých glóbech 2020 prošly po červeném koberci, se podívejte v galerii. Kdo další zazářil a kdo měl svou volbu oblečení ještě přinejmenším jednou před odchodem z domu přehodnotit?

Lucie Borhyová terčem nebezpečného stalkingu. Neodbytný fanoušek překročil všechny hranice

Související články

Další články

Nejnovější kauzy