Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Móda na filmovém festivalu v Cannes: Hluboké výstřihy, průsvitné šaty i podivné účesy

Móda na filmovém festivalu v Cannes byla velmi odvážná.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
Módní policie

Filmový festival v Cannes je v plném proudu a celebrity se předhánějí o to, kdo bude mít extravagantnější model. Které hvězdy toho odhalily více a které na festivalu zaujaly i něčím jiným než odhalenou postavou?

Jednu z nejzajímavějších a nejdiskutovanějších rób vynesla modelka Bella Hadid (24). Oblékla černé šaty s vykrojeným výstřihem, který zcela odhaloval prsa. Svůj obnažený hrudník tak musela zakrýt něčím jiným a zvolila opravdu originální cestu. Vzala si masivní zlatý náhrdelník, který připomíná plíce. Celý outfit je od módního domu Schiaparelli a jednalo se dozajista o jedny z nejoriginálnějších šatů celého festivalu.

Odvážné modely

Šaty s nejlepším a největším rozparkem byly bezesporu ty, které vynesla návrhářka Kimberley Garner (30). Zvolila zlatou asymetricky střiženou róbu od libanonsko-amerického návrháře Ramiho Kadiho. S decentními šperky a líčením byla jednou z nejlépe oblékaných celebrit na červeném koberci.

Ani brazilská herečka Marina Ruy Barbosa (26) nesázela na nudnost, ale na odvážnost. Vzala si černé šaty s velmi hlubokým výstřihem, v nichž nejen že vypadala velmi žensky, ale perfektně lichotily její postavě.

Čím extravagantnější, tím lepší

Modelka a bývalý andílek Victoria’s Secret Taylor Hill (25) se toho nebála a na premiéru filmu Peaceful si vzala celoprůsvitné šaty značky Etro. Byly pokryté výšivkou a měly hluboký výstřih na zádech. Pod ně oblékla černé kalhotky.

Některé celebrity sází na to, že nebudou veřejnost šokovat svou róbou, ale udělají to jiným způsobem. Ruská herečka a televizní hvězda Elena Lenina (41) si na červený koberec vždy nechává dělat velmi extravagantní účesy. A vždy to stojí za to.

V galerii se podívejte na nejodvážnější modely letošního festivalu v Cannes.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy