Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Nejlepší róby z Varů: Modelka Dvořáková ukázala v průsvitných šatech skoro vše

Modelka Denisa Dvořáková zazářila v černé róbě.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 5 fotografií
Módní policie

Filmový festival v Karlových Varech je důležitou společenskou událostí, na kterou je výběr oblečení na červený koberec velmi důležitý. A jak už to tak bývá, některým celebritám to na akci sluší více a některým méně. Které zaujaly svými róbami nejvíce na posledním ročníku v roce 2019?

Letošní ročník karlovarského festivalu začíná už v pátek 20. srpna. Přípravy na něj jsou obrovské, i vzhledem k tomu, že se minulý rok kvůli koronaviru událost zrušila. Na festival mají navíc přijet veliké herecké osobnosti jako jsou Johnny Depp, Michael Caine nebo Ethan Hawke.

Jak ale vypadaly celebrity na červeném koberci v roce 2019? Ne ze všech byla cítit elegance a jistá dávka extravagantnosti, která se přesně na tento typ událostí hodí. Našlo se ale několik celebrit, které vypadaly jak noblesně, tak i stylově a hlavně dokázaly róbu vynést s notnou dávkou sebevědomí.

Jaké celebrity zaujaly?

Jedna z nejvíce zapamatovatelných žen byla americká filmová herečka Patricia Clarkson (61), která na akci zvolila tyrkysově modré šaty. Nejen, že jí perfektně sedly, ale navíc neodhalovaly až moc a vypadaly noblesně. Se svými blonďatými vlasy a pak vypadaly opravdu jako víla.

Také česká topmodelka Denisa Dvořáková vypadala naprosto skvěle. Průsvitné černé šaty možná mohou někomu připadat vulgární, ale Denisa pod ně zvolila zdobené krajkové body a celkový look působil velmi rafinovaně. Vzhledem k tomu, že byly šaty dlouhé a měly i dlouhé rukávy to vulgárně vůbec nevypadalo.

Šaty vlastní výroby

Také módní návrhářka Blanka Matragi zazářila v zelených šatech své vlastní výroby, které jí samozřejmě perfektně sedly a navíc lichotily její postavě.

Spoluzakladatelka Karel Komárek Family Foundation Štěpánka Komárková dorazila na akci v elegantních šatech, které obepínaly její útlou postavu a měly spadlá ramena a rozparek. Rozhodně se jednalo o jedny z nejvíce noblesních šatů celého festivalu ve Varech v roce 2019.

Herečka Jitka Schneiderová se na akci objevila ve flitrovaných šatech, které korespondovaly s jejími vlasy. Byla to zřejmě právě barva, díky níž Jitka tak zářila, protože střih šatů není ničím vyjímečný. 

Související články

Další články