Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Móda na Emmy Awards: Nádherné šaty, nepadnoucí obleky a závěsové přeludy

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 5 fotografií
módní policie
Dne 15. září proběhlo v Los Angeles slavnostní předávání cen Primetime Creative Arts Emmy Awards. Na galavečer dorazila spousta slavných hvězd, mezi nimiž nechyběla například seriálová Phoebe z Přátel Lisa Kudrow (56) nebo jedna z nejslavnějších trans žen Laverne Cox (35). Po červeném koberci prošla spousta celebrit, z nichž některé vypadaly skvěle a jiné naopak příšerně. Kdo sladil svůj outfit do nejmenšího detailu a kdo naopak úplně přešlápl?

Na předávání cen Primetime Creative Arts Emmy Awards dorazila spousta hvězd, které se podílejí především na seriálech vysílaných na online platformách, jakými jsou nyní populární Netflix a HBO Go. Přišli herci a herečky, které diváci znají z populárních děl, jakými jsou Orange Is the New Black, Příběh služebnice, American Horror Story či Hra o trůny.

Nepochybně nejlépe vypadající hvězdou večera byla zpěvačka Nicole Scherzinger, která vynesla vrstvenou róbu od návrhářky Pamelly Roland. Tu doplnila o zlaté lodičky a stylové psaníčko, na červeném koberci doslova zářila. Lisa Kudrow se oproti tomu dopustila faux pas, když oblékla nepadnoucí kostýmek s nohavicemi tak dlouhými, že je snad jen zázrakem, že o ně během večera nezakopla.

Skvěle vypadala i hvězda seriálu Orange Is the New Black Laverne Cox, která na červený koberec vyšla v objemné černé róbě od návrháře Zaca Posena, kterou doplnila o stříbrné šperky. Představitelka hlavní role v seriálu Russian Doll Natasha Lyonne oproti tomu v nadýchané blůzce působila jako nafouknutý balónek.

Nepochybně největšího módního přešlapu se dopustila Erinn Williams, která přišla v závěs připomínajících neforemných šatech. K těm zvolila páskové lodičky, které zvýrazňovaly problém s nateklými kotníky. Vhodně nezvolila ani účes a spíš to vypadalo, že ráno vstala z postele, vlasy projela kartáčem a vyrazila do světa.

Na další módní kreace z předávání cen Primetime Creative Arts Emmy Awards se podívejte v galerii.

Související články

Další články