Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Móda na Couplii party: Sladění Řepkovi, až moc oranžová Barbie Jiráčková a Simon Opp jako pěst na oko

Filmový festival Karlovy Vary: Řepkovi jako jeden muž, Langmajer pojišťovák a Simon Opp jako kluk z dílny
Zdroj: koláž eXtra.cz/herminapress/eXtra.cz Renata Bušková
+ Dalších 26 fotografií
móda ve Varech

V rámci Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech se koná jedna VIP party za druhou. Na jednotlivé společenské akce se české celebrity chtějí blýsknout pokaždé v jiném outfitu. Komu to podle eXtra.cz na Couplii party slušelo a kdo úplně pohořel?

Sladěni do detailu

I když už je karlovarský filmový festival za polovinou, rozhodně to neznamená, že by známé tváře českého showbyznysu neměly kam vynést modely, které si s sebou přivezly na různé příležitosti. Další party, která se ve středu ve Varech konala, byla Couplii, kde se opět objevila celá řada celebrit.

Překvapením odpolední sešlosti byli bezesporu manželé Řepkovi, kteří se ve společnosti ukázali snad poprvé od svatby. Novomanželům to spolu neskutečně seklo. Kateřina i Tomáš se sladili do příjemných, zemitých tónů a oba si vzali oblek. Moderátorka dámský v pánském stylu a fotbalista sako svého obleku okořenil kapesníčkem v barvě manželčina outfitu.

Jako vždy vypadala krásně bývalá Miss Czech Republic Denisa Spergerová, která si na party oblékla velmi elegantní šaty s průstřihy a hlubokým výstřihem, jež dávaly vyniknout její bezchybné postavě. Jedny z nejkrásnějších šatů ovšem předvedla zpěvačka Klára Balážová, partnerka hokejisty Zdeňka Bahenského. Je sice ve světě showbyznysu ještě nováčkem, výběrem outfitu ale překonala jiné mnohem slavnější kolegyně.

Pojišťovák a opravář

Dalším párem, který se ukázal na večírku, byla Adéla Gondíková a Jiří Langmajer. Zatímco herečka zvolila elegantní, barevné šaty úměrné svému věku, její muž ve svém obleku, i když mu padl dobře, působil dojmem pojišťováka, který se na akci stavil o pauze na svačinu cestou z kanceláře.

Jako pěst na oko byl zpěvák Simon Opp, který přijel do Varů za svou přítelkyní Miss Czech republic Justýnou Zedníkovou. V modrých džínách, bílém triku a vintage hnědé kožené bundě vypadal, jako by zrovna přiběhl ze své dílny vyměnit některé z celebrit kolo u auta nebo opravit odpad v kuchyni. Ke klíčům visícím u opasku mu chybělo už jen kožené pouzdro na mobil nebo ledvinka.

Další, kdo to úplně nevychytal, byla česká Barbie Gabriella Jiráčková. Ta se za každou cenu chtěla sladit s barvami aplikace Couplii. Oblékla si tedy přiléhavé, zatraceně krátké oranžové šatičky a k nim oranžové extravagantní sandálky na vysokém podpatku. Dohromady to bylo ale příliš a možná bychom Gabriellu někdy rádi viděli v méně odhaleném a více elegantnějším modelu.

Jaké další outfity si oblékly naše celebrity na festivalovou party, na to se podívejte v galerii eXtra.cz.

Související články

Další články