Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Móda na červeném koberci ve Varech: Světová Julianne Moore nebo Vanda Janda s parukou

+ Dalších 68 fotografií
Módní policie
Odborník na slovo vzatý hodnotí pro eXtra.cz módní vkus i nevkus hvězd šoubyznysu na festivalu ve Varech. Stylista a vizážista Sam Dolce si posvítil na červený koberec. Řada známých tváří zazářila, jiné se za výběr róby na společenskou událost budou tlouct ještě dlouho.

Karlovarský filmový festival je zahájen, celebrity se v pátek odpoledne slétly do centra dění a předvedly se na červeném koberci. Náš módní expert Sam Dolce si na jejich oblečení posvítil. Jak obstály před okem zkušeného odborníka?

Julianne Moore

Záplava žlutých hedvábných volánů na rudém koberci vyniká a v podstatě stejná záplava volánů ještě několik vteřin zůstává v limuzíně. Když paní herečka Julianne Moore (58) vystupovala z limuzíny na červený koberec, skoro to vypadalo jako naaranžované stylistou na focení. Není pochyb, že přijela hvězda světového formátu. Jasná žlutá je pozitivní barva, která nositelce ubírá věk, hedvábí vždy působí luxusně, rozhodně víc než flitrované pajetky. Tyto vzdušné, volánové šaty nepotřebují složité stylistické doplňky a i vlasový styling je k nim vhodně, nenuceně, skvěle doladěný.

Celkový dojem: 100 %

Julianne Moore jakožto hvězda světového formátu moc dobře ví, co jí sluší.

Jana Plodková

Celkový look herečky Jany Plodkové (37) je důkazem toho, jak se metalické barvy jako zlatá a stříbrná k sobě úžasně hodí. Zlaté šperky Cartier vhodně doplnily tyto příjemně zlatavé šaty od návrhářky Tatiany Kovaříkové, které mají symetricky a přitažlivě odkrytá záda. Stříbrné psaníčko se k šatům skvěle hodí, stejně jako páskové střevíčky. Chválím i vlasový styling.

Celkový dojem: 100 %

Jana Plodková vypadala božsky.

Jitka Schneiderová

Herečka Jitka Schneiderová (46) rozdávala úsměvy s dokonalým make-upem a vlasy. V symetrických šatech z dílny Elisabetta Franchi pošitých asi milionem bronzujících lesklých pajetek doslova zazářila. Samozřejmě kam jinam si vzít takový model než na červený koberec. Otázkou je, zda krásné herečce tento lacině vypadající model dělá dobrou službu, za mě minimálně nedělá krásnou postavu. Skvělé psaníčko Bvlgari Jitka zvolila vhodně a spolu se šperky stejné značky dávají najevo důstojnost ceremoniálu zahájení karlovarského festivalu.

Celkový dojem: 70 %

Jitka Schneiderová díky svému outfitu zářila do dálky.

Vanda Janda

Za mě nejlepší celkový look ze zahájení vynesla Vanda Janda (21). Mladá a krásná návrhářka velmi dobře ví, jak vhodně zaujmout při jakékoliv příležitosti a nebojí se mladistvých a cool experimentů, jako je například změna barvy vlasů. I když toho docílí pouze parukou. Návrhářka si je dobře vědoma, že díky blond vlasům černý model s přitažlivě holými rameny a velkorysými rukávy z dílny světoznámé značky Valentino ještě více vyzdvihla. Diamantové italské šperky značky Gismondi tuto nenucenou pompéznost dotáhly k dokonalosti. Tleskám a dávám 100 procent, už teď se těším nejen na další outfit, ale také třeba na jinou barvu vlasů či jiné triumfy, které tato full time diva ve Varech chystá.

Celkový dojem: 100 %

Okouzlující Vanda Janda v blond paruce.

Hana Vagnerová

Okouzlující herečka Hana Vagnerová (36) měla krásný francouzský make-up a nenucené vyčesané vlasy, vynesla pompézní černou róbu z návrhářského ateliéru Jaroslavy a Dominiky Sedláčkových. Efekt lesklé plisované látky dle mého vkusu nebylo nutné doplňovat aranžmá z peří, navíc toto aranžmá zbytečně odpoutává pozornost od krásného náhrdelníku, který by subtilnější náušnice podpořily rovněž lépe.

Celkový dojem: 60 %

Hana Vagnerová svým modelem příliš neoslnila.

Aňa Geislerová

Velmi elegantní šaty z módního domu Pietro Filipi navržené pod taktovkou Moniky Drápalové v pánském duchu zejména díky smokingovému šálovému límci vynesla herecká hvězda Aňa Geislerová (43). Elegantní černé šaty vhodně doplnila zlatými páskovými střevíčky, zlatým reliéfním psaníčkem a diamantovými šperky z klenotnictví Halada.

Celkový dojem: 100 %

Aňa Geislerová na červeném koberci.

Mohlo by vás zajímat

Další články