Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Móda na cenách Oscar 2020: Billie Eilish v pyžamu, krásná Renée Zellweger a zlatý poděs

Móda na cenách Oscar 2020: Billie Eilish v pyžamu, krásná Renée Zellweger a zlatý poděs
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
galerie
Vyhlášení cen Oscar 2020 je za námi. Ačkoliv jde nepochybně především o největší událost filmového světa, celebrity tuto příležitost využívají i k tomu, aby se v očích veřejnosti co nejvíce blýskly. Drahé róby od návrhářů doplněné šperky za miliony nejsou na této akci nic výjimečného. Nepochybně největší hvězdou večera byla krásná Renée Zellweger, která zazářila jak díky získání zlaté sošky, tak díky svým šatům. Kdo další vypadal skvěle a kdo by měl naopak vyměnit stylistu?

Ceny Oscar 2020, které proběhly v pondělí brzy ráno našeho času, už znají své vítěze. Sošku si odnesl snímek parazit, dále pak zazářil i Joaquin Phoenix a ocenění bude domov zdobit herečce Renée Zellweger Ta se na událost vypravila ve sněhobílé róbě a díky své eleganci byla rozhodně za hvězdu večera.

Černá není nikdy krokem vedle, proto se událost celebritami v róbách této barvy jen hemžila. Za skutečnou dámu byla herečka Charlize Theron, které oblékla asymetricky střižené šaty a doplnila je vhodným náhrdelníkem. Vedle nešlápla ani hvězda filmu Tenkrát v Hollywoodu Margot Robbie, jejíž róba byla ozvláštněna nejen blyštivým prvkem v dekoltu ale i splývavými rukávy.

Sedmdesátiletá herečka Sigourney Weaver dokazuje, že věk je jen číslo. V zelené róbě a s vhodně zvoleným účesem si ubrala nejméně 20 let a vypadala senzačně. Salma Hayek se rozhodla vzhledem přiblížit řecké bohyni a není pochyb o tom, že se jí to povedlo. Bílé šaty na jedno rameno dokonce doplnila i stříbrnými vavříny ve vlasech.

Obrovský krok vedle

O největší módní přešlap večera se postarala mladičká zpěvačka Billie Eilish. Ta je sice plandavým oblečením pověstná, nicméně minimálně na tak prestižní událost, jakou jsou Oscary, mohla obléknout šaty. Její košili a tepláky nezachránil ani fakt, že celý model byl z dílny módního domu Chanel. Pyžamo se na tak velké akce zkrátka nenosí.

Propagátorka extrémně nezdravého životního stylu Chrissy Metz oblékla červenou róbu s nařasenými rukávy. Ačkoliv jindy se jejím outfitům nedá moc upřít, v šatech, které zvolila na předávání cen, vypadala jako Červená Karkulka, která snědla vlka.

Na další modely se podívejte v galerii. Kdo podle vás zazářil a kdo se měl nad svým outfitem několikrát zamyslet?

Lucie Borhyová terčem nebezpečného stalkingu. Neodbytný fanoušek překročil všechny hranice

Související články

Další články

Nejnovější kauzy