Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Móda na cenách Emmy: Zářící Daenerys, elegantní Douglas s manželkou a růžový poděs

Móda na cenách Emmy: Zářící Daenerys, elegantní Douglas s manželkou a růžový poděs
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 13 fotografií
hvězdy
Předávání cen Emmy je jednou z nejvíce sledovaných událostí. Lidé jsou zvědaví nejen na to, kdo z jejich oblíbených herců si odnese domů sošku, zajímá je i, kdo se po červeném koberci projde v nejlepším a naopak nejhorším outfitu. Nepochybně největší hvězdou večera byla Emilia Clarke (32), kterou diváci znají jako Daenerys Targaryen ze Hry o trůny. Naopak bezkonkurenčně nejhorší šaty oblékla Dascha Polanco (36) alias Daya ze seriálu Orange Is the New Black, která vypadala, jako by si na ruce navlékla cukrovou vatu.

V losangeleském Microsoft Theatre byly udíleny výroční televizní ceny Emmy Na prestižní událost se sjela spousta celebrit, z nichž některé si nakonec odnesly i vysněnou sošku. Ještě před předáváním cen ale proběhla promenáda na červeném koberci, kde se ukázalo, kdo je skutečnou hvězdou večera a kdo naopak zcela propadl a měl raději zůstat doma.

Nepochybně nejlépe vypadala Emilia Clarke, která dorazila v tmavomodré róbě od Valentina s velmi hlubokým výstřihem a průstřihy na bocích. Tu doplnila aktuálně velmi módními šperky značky David Webb a na červeném koberci tak přímo zářila. Její kolegyně ze Hry o trůny Gwendoline Christie, která hrála Brienne z Tarthu, se naopak zařadila mezi celebrity, které si svůj outfit měly promyslet pečlivěji. V neforemných šatech, které měly připomínat oděv ze starověku, vypadala opravdu nevzhledně a její postavě skutečně nelichotily.

Co se týče elegance, na plné čáře vyhrál Michael Douglas spolu s manželkou Catherinou Zeta-Jones. Michael zvolil padnoucí oblek s černou kravatou a téměř padesátiletá Catherine ukázala, že věk je jen číslo. V upnuté červené róbě s vysokým rozparkem a netradičním výstřihem vypadala přímo božsky. Opak elegance pak ukázala Dascha Polanco, která se oblékla do světle růžových šatů s obřími rukávy. Polanco není zrovna tyčka a upnuté šaty s rukávy velkými jako nafukovací balonky jí zrovna nelichotily.

Na další outfity hvězd se můžete podívat v galerii. Kdo další zářil a kdo naopak naprosto propadl?

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy