Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

MOCNÝ SUPERÚPLNĚK JE TADY: Raci přijdou o lásku, svobodné Štíry dostihne osud

Zdroj: archiv
+ Dalších 8 fotografií
HOROSKOP
Během únorového superúplňku, který začne 19. února v 16.53, projdou všechna znamení zvěrokruhu nelehkou zkouškou, během níž ale mohou hodně získat. Panna vnese do života nás všech neklid a nejistotu, což ale můžete zúročit pozitivně, pokud na úplňkovou vlnu naskočíte a nedáte se jí spláchnout. Jak si superměsíc podmaní jednotlivá znamení?

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Superměsíc se na Beranech podepíše nevalnou náladou. Nejraději byste se naložili do horké koupele nebo si přečetli oblíbenou knížku, ale povinnosti vás od těchto aktivit neustále odvádějí. Drahá polovička je trochu sobecká a nechce pochopit, že na milování nemáte náladu. Nebylo by možné vymyslet nějaký kompromis? Proč byste si měli dát pozor na zdraví? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Milí Býci, odmítnutého ctitele už zpátky nezískáte. Ani superúplněk vám v tomto nepomůže. Podobné to je i v případě, kdy přemýšlíte o návratu k bývalé lásce. Jděte o dům dál. Přinese vám Měsíc bohatství? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Když se nenabízí žádná příležitost zazářit, vytvořte ji sami. Nápadů se nabízí hned několik a nadřízení se jim nebrání. Uvítají, že přijdete s cestou k dalšímu zisku. Superměsíc vás podpoří. Zažijete žhavou úplňkovou noc? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Raci, přestanete se ohlížet na potřeby a názory svého okolí. S nadšením zjistíte, že už jste dávno dospělí a máte právo na vlastní život. Ten, kdo to nehodlá respektovat, má smůlu. Superúplněk udělá pořádek v mezilidských vztazích a zbaví vás parazitů. Co vaše nová známost? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, v lásce mějte na paměti starou známou radu, že co vás nezabije, to vás posílí. Snažte se o úplňku najít co nejvíce společných témat a zájmů. V opačném případě totiž zaměříte pozornost na nedokonalosti, které jako by teď na drahé polovičce zářily. Najdou singles novou lásku? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Ve vztahu začíná zapouštět kořeny nejistota pramenící z nedostatečného sebevědomí. Žárlivost, která je umocněna vlivem úplňku, může mít hodně podob, ale ta vaše není lásce ku prospěchu. Nevíte, v čem můžete partnerovi důvěřovat a úplně ho vyřadíte z možnosti obhájit se. Vychladněte! Co vás čeká v práci? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Super moc úplňku upozorňuje na zvýšené riziko nevýhodných úvěrů a smluv, které hovoří ve váš neprospěch. Obloukem se vyhněte nebankovním půjčkám, kvůli nimž byste se mohli ocitnout na nule. Jednání s bankami odložte na poslední únorové dny. Co vám provede vaše drahá polovička? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Nezadaní Štíři mohou poznat člověka, s nímž jim to bude klapat po všech směrech. Vliv Měsíce vám do cesty staví sympatické tváře, které vás zaujmou na první pohled. Nehrajte si před nimi na nedostupné. Tentokrát by to působilo jako odpuzující taktika. Kde potkáte svou osudovou lásku? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Jazyk Střelců je při úplňku nezvykle nabroušený a nebere si servítky. Každému řeknete pěkně od plic, co vám leží na srdci. To může být problematické hlavně v zaměstnání. Ani rodinné vztahy nezůstanou bez poskvrny. Vězte, že sklidíte jen to, co sami zasejete. Co rozzlobí vašeho partnera? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Superměsíc vám umožní prosadit se v jakémkoliv kolektivu. V zaměstnání stanete ve vedoucí pozici, na domácí půdě zase obsadíte pomyslný post hlavy rodiny. Nikdo si nedovolí pochybovat o správnosti vašeho jednání. Platíte za přirozenou autoritu. Najdete novou lásku? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Snadno se vyčerpáte a hrozí nepříjemné zranění i vleklé onemocnění. Poslouchejte své tělo a snažte se nastartovat imunitní systém. Budete-li se přepínat, může vás skolit nachlazení. Co žhavého vám radí hvězdy? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Super moc úplňku pro křehké Ryby symbolizuje start nezapomenutelného období. Plní se jedno přání za druhým a záleží na vás, jakých životních směrů se vesmírné štěstí dotkne. Romantika vás obklopuje ze všech světových stran. Můžete přijít o partnera? To se dozvíte ve fotogalerii.

Toužíte po splnění osudového přání? Tarotové karty vám řeknou, zda vám bude přáno!

Související články

Další články