Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023

MOC ÚPLŇKU: Měsíc ovlivní vše živé, Panna se zhroutí, Býk si oddechne

Jak bude vypadat úplněk v Blížencích?
Zdroj: pixabay
horoskop
Úplněk v Blížencích, který bude vrcholit v noci na pátek, bude maximálně silný a opět se uvolní všechny zatěžkávací energie. Na co se ale připravte, budete si připadat jako dvě odlišné osoby v jednom těle! Období úplňku je pro všechna znamení zatěžkávacím obdobím. Veškeré věci vyplují na povrch a emoce jsou v nejsilnější fázi. Jak však úplněk působí na jednotlivá znamení zvěrokruhu? Hvězdy vám to prozradí.

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Beranovi se opět připomene jeho minulá láska. Během úplňku na ni totiž náhodou natrefí v kavárně. Nebude tam však sama, ale s nějakým novým objevem. Hvězdy vás nabádají, abyste se z tohohle setkání nehroutili!

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Býk si zažil opravdu krušné chvilky v posledních měsících. Přibývající měsíc ho však konečně potěší. Od čtvrtka se zbavíte negativních myšlenek, které vás dlouhou dobu trápily. O víkendu si budete užívat klídku a zasloužené rovnováhy ve vašem životě.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

V oblasti lásky se konečně vyslyší vaše přání. Po dlouhých měsících, kdy jste si užívali jen sami sebe, se na vás usměje štěstěna. Náhlé vzplanutí přijde jako rána z čistého nebe a vy se jen po úplňku v Blížencích budete vznášet jako na obláčku.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Čekají vás konečně nové začátky, úplněk v Blížencích s sebou přinese pořádnou dávku emocí, které vás popoženou vpřed. Změna se bude týkat oblasti vztahů. Konečně se totiž odhodláte a oslovíte objev, po kterém dlouho pokukujete.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Ze Lva se kolem úplňku stane naprostý blázen. Jeho myšlenky budou těkat z jedné na druhou a bude mít velký problém se soustředit. Bude to hlavně kvůli jejich egu, které v tomto období vypluje na povrch. Budete si připadat jako schizofrenici.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Na Panny to tento týden padne, jejich pracovní vytížení je na sto procent, takže si vůbec neodpočinou. Kolem úplňku však ucítí takovou únavu, že se nejen fyzicky složí, ale hlavně psychicky. Mají totiž rády, když je vše podle jejich plánu.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Pro vás bude úplněk velkou výzvou. Budete se cítit mnohem lépe než v jiné dny. Popadne vás chuť jít nakupovat vánoční dárky! Dejte si však pozor, ať neutratíte všechny své úspory a nenakoupíte naprosté blbosti. Při úplňku by se nemělo rozhazovat.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Štír se trochu plácá v milostném trojúhelníku a neví si rady, jak se rozhodnout. Nebojte se, s přibývajícím měsícem vás napadne skvělé řešení! Uvidíte, že jakmile se z téhle telenovely vymotáte, bude vám lépe!

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Nebudete mít zrovna lehké období. Na pracovišti se setkáte s intrikami. Víte, že nic netrvá věčně a na každého jednou dojde. I přesto, že to bude těžké, si zachováte patřičný nadhled.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Jste naplněni sluncem a vitalitou, která strhne všechny ve vašem okolí a svět hned bude krásnější. Úplněk v Blížencích ve vás probudí tolik energie, že bude i okolí koukat! Využijte svého potenciálu a pomáhejte lidem. Tato doba je pro to jako stvořená.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Vodnáře čeká během úplňku velmi silný den. Ve snu se jim totiž zjeví znamení, na které dlouho čekali. Odpovědi na svou životní cestu tedy najdou hlavně ve snech. Měli by se v tomto období zaměřit hlavně na svoji intuici, aby jim něco neuteklo.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Rybičky, na vás čeká ve dnech, kdy bude luna dozrávat, pořádná změna. S velkou pravděpodobností totiž dostanete vyhazov. I když se to ze začátku bude jevit jako konec světa, posune vás to. Vše zlé je pro něco dobré, nezapomeňte na to.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy