Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Mnohoženství potvrzeno! Miliardář Janeček čeká dítě s druhou manželkou! Manželka č. 1 to snáší špatně

První manželku má rád, druhou miluje.
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 22 fotografií
Kluci v práci sice říkali, že Karel Janeček (44) už doma jednu manželku má, ale on si pořídil druhou. Vedle exotické Mariem původem z Tuniska má nyní neméně exotickou manželku jménem Lilia. Ta má tatarské kořeny. Druhá manželka už oznámila, že čekají dítě. První manželka to dobře nenese.

Nádherná Lilia dala vyjádření, ve kterém potvrdila, že je druhou manželkou Karla Janečka. Pár spolu čeká miminko.

„Jsem však velice vděčná za to, co jsme doteď spolu mohli prožít. Od sdílené vášně v pracovních projektech po krásně plynoucí společné přednášení o politice i vztazích, nádherné magické okamžiky v různých koutech světa, úžasnou intenzitu a zároveň klidné rodinné chvilky s dětmi, kterých máme dohromady čtyři. Jinak, jak jsme již oznámili na konferenci před několika dny, jsme v jistém smyslu slova manželé – vzali jsme se tradiční buddhistickou formou klášterů Gangtey školy Ňingmapa v Bhútánu, kam jsme v létě vyrazili, abychom na tomto speciálním místě založili rodinu. Čekáme tedy spolu miminko, počaté těsně po svatbě v oblasti kláštera Taksang neboli Tygřího hnízda,“ uvedla Lilia.

Podle našich informací to první manželka moc dobře nenese. Ale snaží se, aby celou situaci pochopila. Janeček jí je nyní velkou oporou a celou zamotanou rodinnou situaci doma vysvětluje.

„V současné době žiju ještě s jinou ženou a jsem šťastný. Moje žena to přijala podle mě úplně nádherně. I když ona není typ, který to dobře snáší, ale teď je to dobré,“ řekl již dříve známý miliardář pro Luxury Prague Life.

Janeček si uvědomuje, že nemůže mít obě ženy pod jednou střechou. Jsou to výrazné individuality, snášely by se složitě. Proto bude mezi oběma rodinami pendlovat.

Související články

Další články