Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

MMA zápasník Patrik Kincl: Podepsal nový kontrakt a hned se popere o titul ve Wembley

+ Další 2 fotografie
ROZHOVOR
Byl jedním z posledních, kteří se zastávali aktuálně už bývalé české organizace XFN. Kvůli slibům a finančním problémům postupně nakonec došla ale trpělivost i jemu. Talentovaný MMA zápasník Patrik Kincl nakonec podepsal kontrakt s polskou organizací KSW a hned ho čeká ve Wembley titulový zápas. Redakci eXtra.cz poskytl exkluzivní rozhovor.

Český fighter podepsal kontrakt na dva roky a čtyři zápasy. Organizace KSW se řadí k respektovaným, ale především obřím… Kincl se hned utká v kleci o titul ve welterové fáze s Chorvatem Robertem Soldićem. Duel se uskuteční 14. září ve slavné londýnské čtvrti Wembley v SSE Areně, která už ve svých útrobách hostila UFC nebo Bellator a očekává se hodně atraktivní zápas, ale i bouřlivá atmosféra.

Podepsal jste kontrakt polské organizaci KSW. Je to tedy tak, že českému fanouškovi se na domácí půdě už neukážete? To doufám tak nebude… Měl bych mít možnost zápasit i mimo KSW, takže pokud bude příležitost, rád bych se ukázal i v Čechách.

Stále vám XFN dluží peníze? Ano, a zrovna nedávno jsem se připomínal, ale jsem stále bez odpovědi.

Budete XFN žalovat? Nebudu. Není kde brát.

Jste asi dost zklamaný, když jsme se bavili asi před půl rokem, věřil jste, že závazky směrem k vám dodrží… Tak jasně, že mě to dost naštvalo. Ale hodil jsem to za hlavu. Nechci si tím kazit náladu. Jedeme dál.

Stále je nesplněná odveta s Karlosem Vémolou, myslíte, že k ní dojde někde jinde? Odvetu mi mělo splnit XFN, které už tu není, takže s tím už nepočítám.

Čeká vás titulový zápas. V případě výhry se vám přiblíží brána organizace UFC? V minulosti se o tom několikrát mluvilo, že byste se tam rád dostal… Kontraktem s KSW se kapitola o UFC oddaluje a třeba i uzavírá. Titulový zápas v největší evropské organizaci je pro mě momentálně víc než UFC.

Mohlo by vás zajímat

Další články