Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

MMA zápasník Kincl: S XFN mám pořád nedořešené peníze!

+ Další 2 fotografie
Čekaly ho dva zásadní duely, ke kterým nedošlo pod hlavičkou organizace XFN. Talentovaný český MMA zápasník Patrik Kincl se tak kvůli zrušeným zápasům přes půl roku neobjevil v oktagonu. Teď dokonce přiznal, že ke zkrachovalé organizaci má stále finanční pohledávky...

„Neodešel jsem jako ostatní, protože jsem věřil, že vedení organizace svou těžkou situaci ustojí. Nejsem typ, co utíká. Pomohli mi na začátku, tak jsem jim to chtěl vrátit,“ řekl v rozhovoru pro eXtra.cz Kincl.

S XFN se rozloučil. Nedopadl tak zápas – odveta – s Karlosem Vémolou, ani náhradní zápas s Makhmudem Muradovem. „Mrzí mě, že k tomu nedošlo. Uvidíme, jak to bude dál,“ pokračoval Kincl, že se na oba soupeře pečlivě připravoval.

Teď mám před sebou zápas na galavečeru Prague Fight Nigt, který proběhne 27. června v pražské hale Královka. Mám s nimi podepsaný jednozápasový kontrakt a uvidíme, co bude dál, vysvětlil Kincl v rozhovoru, v němž prozradil, kdo bude jeho soupeřem v nadcházejícím galavečeru.

Související články

Další články