Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

MMA zápasník Jiří Procházka promluvil o rozchodu s krásnou Kamilou: Vztah jsme drželi na sílu

MMA zápasník Jiří Procházka promluvil o rozchodu s krásnou Kamilou: Vztah jsme drželi na sílu
Zdroj: Jiří Procházka archiv
Předchozí Další
+ Dalších 16 fotografií
VZTAHY
Není to tak dávno, co MMA zápasník Jiří Denisa Procházka (27) předvedl naprosto fenomenální výkon a zvítězil nad Švýcarem Volkanem Oezdemirem (30). Procházka tvořil dlouhou dobu pár s půvabnou právničkou Kamilou Kordulíkovou, se kterou už ale v současné době není. Pro iSport.cz MMA bojovník promluvil nejenom o rozchodu, ale také o tom, co má v plánu koupit si za vybojované peníze.

Při své premiéře v UFC dokázal Jiří Denisa Procházka před více než týdnem udolat jasného favorita Švýcara Volkana Oezdemira. Palce MMA zápasníkovi držela také sympatická právnička Kamila Kordulíková, se kterou Procházka dlouhá léta tvořil pár.

Kamila nebyla úplně typická přítelkyně, na jaké jsme u MMA zápasníků zvyklí a možná právě proto spolu dokáží normálně vycházet i po rozchodu. "Jasný, jsme spolu v kontaktu i tak. Jsem za to rád," řekl Procházka pro iSport.cz.

"Těší mě to, jsme přátelé. Já se nedostávám do žádných rozbrojů. Dokážu všechny situace pochopit, pokud ovšem člověk není úplný dement. Rád s lidmi vycházím zadobře, i když se musíme rozejít. Co se týká rozchodu, tak já jsem to tak cítil. Přišlo mi, že jsme vztah drželi trochu na sílu," uvedl Procházka důvod, proč už spolu netvoří pár.

Jiří Procházka je považován za nadějné eso a za první zápas v organizaci si vydělal 3,6 milionu korun. "Rozhodně mám peníze kam dávat. Splácím hypotéku, v Brně jsem si pořídil dům. Normálně betonová stavba, ale zvenku vypadá jako chata," dodal.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy