Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

MMA bojovník Matěj „Matheus“ Kuzník vrací úder svému protivníkovi: Vítek je žrádlo, ne kámoš!

Těšte se na jatka!
Zdroj: GCF
+ Další 2 fotografie
Stále populárnější bojový sport MMA čeká o víkendu v Ostravě jeden z vrcholů sezony. Na turnaji GCF 38 čekají diváky dva zápasy o titul.

A jejich účastníci se už pořádně hecují. O pás v lehké váze se utká Vít Vávra s Matějem Kuzníkem. A mezi nimi už lítají pořádně peprná prohlášení. “Je mi líto, že zmlátím právě tebe, Matěji. Vypadáš totiž jako docela sympatický kluk,” nechal se slyšet Vávra, který má zatím v MMA hodně solidní bilanci.

Z deseti zápasů vyhrál devět. Vávrovi je 27 let, je mistrem republiky v Combat Sambu. “Pracuju jako IT konzultant, kvůli MMA šly všechny moje koníčky stranou. Tenhle sport je u mě na prvním místě, a proto taky chci v Ostravě získat ten titul. Dám do toho všechno,” hecuje soupeře Vávra.

A jeho soupeř Matěj (21) se nenechá zahanbit. Je to první šampion GCF ve váze featherweight, pás získal proti Lebduskovi, ztratil ho v zápase s Pokorným. Byl nejmladší GCF šampion. Nyní se pokusí získat pás o váhu výš.

Svému soupeři posílá drsný vzkaz. „Vystrašené hacker z Poděbrad se nám trochu rozjel. Porazil by mě tak maximálně v Call of Duty, ale v kleci je to jiné. Vítku, věř mi, je to tvůj poslední výlet do Ostravy. Vítek je jídlo, ne kámoš.“

Dalším zápasem o titul, který bude v Ostravě k vidění, bude fight o titul v těžké váze mezi Viktorem Pavlíčkem a Danielem Dittrichem. „Ale i další zápasy, které nás čekají v Ostravě, diváky určitě nadchnou. Fightcard je opravdu našlapaná a kdo to neuvidí, tak udělá velkou chybu,“ s úsměvem dodává prezident GCF a legenda tuzemského MMA Michal Hamršmíd.

Lístky na žádaný zápas jsou beznadějně vyprodány!

Související články

Další články