Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Mluvili jsme se zklamanou Patrasovou. Felixi, veřejně ponížit svou ženu? To je hnus!

Dáda je silná ženská, zvládne to.
+ Další fotografie
Dáda Patrasová (56) má za sebou hodně ošklivý den. V úterý ráno se z tisku dozvěděla, že její Felix se tahá s jistou Lucií Gelemovou (32). Je nám Dády líto. Tuhle veřejnou potupu si prostě nezasloužila. Jak se cítí nyní? Po tom ošklivém dnu?

Felix Slováček (72) byl fotografy Blesku načapán, jak si za ruku vede Lucii Gelemovou. Od té doby tvrdí, že této výtvarnici pomáhá s kariérou…

Ale každý má možnost vidět, že se spíše ve starém kocourovi splašily hormony.

Od rána v redakci eXtra.cz přemýšlíme, že paní Patrasové zavoláme. Že jí prostě řekneme, že tohle je blbý a tohle chlap nedělá.

Jedna věc je mít milenku a scházet se s ní tajně v hotelu. Tak, aby to nikdo nezjistil. Jak se říká, co oči nevidí, to srdce nebolí.

Druhá věc je s mladou kočkou veřejně flirtovat a vodit se s ní po Praze za ručičku. To je hnus.

Jenže také jsme si říkali, na co se jako budeme Dády ptát. Zda to věděla? Jak se cítí? Odpustí Felixovi? Prostě takové ty dotazy, na které neexistují jednoduché odpovědi.

V televizi právě skončil fotbal, je skoro 23 hodin a já si řekl, že jí prostě cinknu. A že jí řeknu, že je to den na ho*no, ale budou lepší.

Čekal jsem, že Dáda bude naštvaná. Nebo opilá. Nebo opilá a naštvaná. A čekal jsem, že možná bude brečet.

Jenže paní Patrasová byla v klidu. Měla smutný hlas, ale byla v něm vyrovnanost. Nebyla opilá, naopak se zdálo, že má zbystřené smysly jako už dlouho ne.

Ono když raníte ženu a uděláte jí ostudu na veřejnosti, tak se v ní něco zlomí. Něco, přes co příště už nepojede vlak.

A tak jsme si chvilku povídali. O tom, že to byl den naprd. Ale že budou lepší. Že tohle se nedělá. A že eXtra.cz bude vždy stát na straně těch, co hrají fér. A že si zase zavoláme. Až tyhle hnusný dny přejdou.

Paní Dagmar nebyla zlomená. Nebyla na dně. Byla ledově chladná. Spočítala si, co pro ni Felix znamenal a že to všechno krásné zahodil.

Stařičký dvaasedmdesátiletý muž právě překročil Rubikon. Tohle neodpustí žádná ženská. A tak už nám není paní Dády tolik líto. Je nám líto Felixe. Je to chudák.

Mohlo by vás zajímat

Další články