Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Mluvili jsme se zabijákem v sukni Míšou: Neplánovala jsem být slavná v ČR, ale když už se to profláklo…

Fotografie Michaeliny včerejší oběti, hyeny, kterou ulovila v JAR, kde
momentálně pobývá.
Zdroj: archiv Michaely Fialové
+ Další 3 fotografie
Dalo nám to hodně práce. Sehnat nejslavnější českou lovkyni Míšu, která momentálně pobývá v JAR, kde běhá po buši a loví zvířata, nebyla úplně legrace. Přes problémy se signálem a omezenými možnostmi se nám to ale nakonec podařilo. Spojili jsme se se zabijákem v sukni a zeptali se jí, jaký má pro vás vzkaz.

Co bys vzkázala lidem, kteří odsuzují tvůj koníček?

Vzkaz je jednoduchý: Přečtěte si fakta o lovu a pak se vyjadřujte pádnými argumenty. Ráda bych se zeptala, zda komentujícím není trapné používat slova, která používají. Já osobně bych se teda styděla prezentovat se někde veřejně tak vulgárně. To opravdu udělá jen člověk s velice nízkým IQ!

Jaký je tvůj největší lovecký sen?

Můj sen je být profesionální lovec a dostat své dokumenty nejlépe na Sportsman Channel, ale i do jiných televizí. Neplánovala jsem být slavná v ČR, ale když už se to profláklo… Možná nějaký dokument nabídnu i do EU.

Jaký je tvůj plán na rok 2015? Budeš trávit hodně času lovem?

Plánuji letos lovit a natáčet po boku velikých loveckých celebrit, jejich jméno zatím neprozradím, mohu ale prozradit, že jedna z nich byla letos oceněna cenou na Shoot show v Las Vegas. To je něco jako předávání Oscarů pro herce. Shoot show je pro lidi v loveckém šoubyznysu nejvíc.

Související články

Další články