Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Mluvili jsme s údajným milencem Paroubkové! Co řekl ke schůzkám s krásnou Petrou?

Zdroj: Archiv
+ Dalších 15 fotografií
Petra Paroubková bude nejspíš větší šelmička, než se vědělo. Mezitím, co tvrdila, že od Jiřího Paroubka s dcerou odešla, protože ji trápily jeho tajnosti, realita bude možná malinko jinde. eXtra.cz získalo fotky Paroubkové s novým mužem...

Manželka politického buldozera se již nějaký čas vídá se šéfredaktorem a majitelem pánského magazínu Menhouse Davidem Radilem (44). S informací přišel expres.cz Oba "kamarádi" ke schůzkám využívají byt v atraktivním pražském resortu v Karlíně.

Redakce eXtra.cz oslovila Radila, jak to s jeho novou známostí ve skutečnosti je "Jde jen o pracovní schůzky, s Petrou jsme se viděli asi pětkrát," tvrdil nám Radil, který má dlouholetou partnerku, se kterou vychovává dceru. Ovšem že by šlo o hluboký vztah plný lásky to nevypadalo.

Podle slov Radila se má Petra podílet na expanzi časopisu do zahraničí jako překladatelka. Oslovili jsme i Jiřího Paroubka, co si o kamarádství své ženy a Radila myslí. "Nezlobte se, nezajímá mě to," byla pouze jeho slova.

Radil eXtra.cz svěřil, že Petra na aktuální kauzu bude reagovat po svém. "Možná po tom všem už nebude ticho a ukáže, jak to vše doopravdy je. To je ale na ní," dodal.

Související články

Další články